Trixie Silika Granül Kedi Kumu 5Lt
Trixie Silika Granül Kedi Kumu 5Lt

Trixie Silika Granül Kedi Kumu 5Lt

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 245,24 TL(KDV Dahil)
indirimli : 220,72 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4011905040264
27,51 TL 'den başlayan taksitlerle

Trixie Silika Granül Kedi Kumu 5Lt

Silika kedi kumu, İdrarı içine abzorbe eder, kokuyu naturilize eder 100 doğal içerikli, geridönüşümlü, antibakteriyel, hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Trixie Fresh 'n' Easy 1 kediye, 1 paket, 1ay olarak kullanılır. Bir kedi için 1 ay olan kullanım 2 kedi için 15 gün, 3 kedi için 10 gün olmalıdır. 1 den fazla kedi aynı tuvalet kabını kullanıyorsa kabın içinde her zaman 4 cm civarı Trixie Fresh 'n' Easy olmalı, kedilerin yaptığı katı atık mutlaka bir poşet yardımı ile alınıp atılmalı.

5 lt inci taneli silika kedi kumu, İdrarı içine abzorbe eder, kokuyu naturilize eder 100 doğal içerikli, geri dönüşümlü, antibakteriyel,hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Kullanımı: Trixie Fresh 'n' Easy nin bir torbası ile 30 x 40 cm büyüklüğünde bir kedi tuvalet kabını doldurunuz. Daha büyük veya daha küçük kedi tuvalet kapları için buna uygun olarak daha fazla veya daha az Trixie Fresh 'n' Easy silika kum kullanın.

• En az 3 cm derinliğe kadar kedi kumu kabını doldurunuz. Eğer birden fazla kedi kumu kullanıyorsa 4 cm'e arttırılabilir.
• Hızlı sıvı emilimi için kedi kumu kabını sıcak ve kuru bir yerde tutunuz.
• Kokunun yayılmaması için her zaman kapalı bir kedi tuvaleti kullanmanızı öneririz.
• Bazı kediler tuvaletlerinin yalnız bir köşesini kullanırlar, zaman zaman silika kumu karıştırarak granüllerin eşit miktarda idrarı abzorbe etmesini sağlayınız.
• Fresh 'n' Easy'i ilk kez kullanan kediler için eski kumundan bir miktar katın, kendi idrar kokusu ile kedi Fresh 'n' Easy'i kullanmaya başlayacaktır.

Kum Çeşidi Silika
Tane Şekli Kalın
Kullanım Şekli Topaklaşmayan
Koku Özelliği  
Çeşit
Silika Kumlar
Tane Şekli
İnce Taneli
Kullanımı
Topaklaşmayan
Koku Özelliği
Kokusuz
Ambalaj
1 - 5 Lt