Kediler tuvaletlerini yaparken kendilerine has bir yer olmasına dikkat ederler. Kedi tuvaletleri açık kedi tuvaleti ve kapalı kedi tuvaleti olarak ikiye ayrılır. Kediler için uygun olan kapalı kedi tuvaletidir. Kediler mahremiyete de dikkat ederler. Açık kedi tuvaleti kullanırsanız evinizde başka yerleri pisletmeside olasıdır.

Yeni bir kedimi aldınız.? Artık onunla bir ömür yaşamaya hazırlık mı yapıyorsunuz.? O zaman doğru adrestesiniz. Kedilerin en önemli ihtiyaçlarıdır kedi tuvalet kapları. Doğru bir tuvalet kabı seçilmesi durumunda kedilerin tuvalet eğitimi kazanmaları oldukça kolaydır. Kediler kuma tuvalet ihtiyaçlarını giderirler. İçgüdüsel olarak yabancılara ve doğadaki hayatlarını tehdit edecek diğer canlılara izlerini belli etmemek için çişlerini ve kakalarını gömerler. Evde de uygun bir köşeye yerleştireceğiniz ve içerisine koyacağınız kumla kolayca kedinize tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Kedinizin büyüklüğüne göre kum kabı seçmenizi tavsiye ederiz. Kum kabına kolay girmesi ve kolay çıkması oldukça önemlidir. Yavru kediler için açık tuvalet kapları tuvalet eğitimini kolaylaştırsa da genelde kapaksız kapalı tuvalet kapları tercih edilmektedir. Sizde kedinize kapalı bir kum kabı seçtiyseniz bir süre kapaksız olarak kullanın deriz.

Kedi kum kabını kullanırken kaba kedi tuvalet poşetleri sermeniz kum kabının dayanıklılığını arttıracak aynı zamanda hijyen sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kedi kum kabı seçimi yaparken lütfen ölçüleri göz önünde bulundurun. Kabın evde konulacağı yeri tespit ederek uygun kedi tuvaletini seçerek petburada.com un avantajlı fiyatları ve % 100 orijinal ürün garantisi ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Devamını Göster

190,00 TLKDV Dahil
200,00 TL KDV Dahil
22,50 TLKDV Dahil
25,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Yeni Ürün
Kürek Hediyeli