Kedi tasması kedinizi ara sıra dışarı çıkarmanız gerektiği zamanlarda ve bu eylem sırasında kedinizin başına birşey gelmemesi için kullanmanız gereken bir araçtır. Kedi göğüs tasması ve kedi boyun tasması kedinize sevimli bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca isimli kedi tasmaları kediniz kaybolduğunda onu size geri kavuşturacaktır
Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Toplam 361 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

​Tasmalar kedilerin en güzel aksesuarları dır. Sevimli dostlarımızı en iyi kuru mama ile beslesek, en güzel oyuncaklarla donatsak dahi o güzelim bedenine yakışan bir kolye, küpe yada karizma bir saat takamayacağımız aşikardır. Sizde gelin evdeki minik can yoldaşınıza kendisini birey kılacak en güzel aksesuarı alın.

Kedi tasmaları kedinize estetik katacağı gibi işlevseldirler ve onların sahipli olduklarının en önemli bulgusudur. Tasmalı bir kedi, her zaman toplumda ''sahibi olan bir kedi'' olarak algılanır. Tasma üzerine takılacak kedinizin ismini ve sizin telefonunuzun yazılı olduğu künyeler kayıp olma durumlarında kedinize ulaşmanın en pratik yoludur.

Sizde kedinize onun güzelliğine güzellik katacak bir tasmayı Kedi Tasmaları kategorisinden seçebilir isimlik çeşitlerinden size uygun olanı satın alabilirsiniz. Seçeceğiniz isimlik üzerine isim ve telefon numarasının yazılması ile ilgili petburada.com un bazı marka isimlikler e ücretsiz isim yazdığını hatırlatır keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.