Köpek Kafesleri bir çok farklı nedenden kullanilabilmektedir. Eğer köpeğiniz bir operasyon geçirdiyse ve evde birden fazla evcil hayvan varsa köpeğinizi köpek kafesi içerisinde güvende tutabilirsiniz. Yada köpeğiniz evi siz evde yokken çok fazla dağıtıyor ise bu da köpek kafesi alma nedenlerinizden biri olabilmektedir.

Köpek kafesi, farklı boy ve standartları bulunan, taşıma veya kısa süreli kontrol altında tutma maksadıyla kullanılan üründür. Bu ürünün, tellerden imal edilmiş büyük türleri olduğu gibi, taşıma için kullanılabilen, Polikarbon malzemeden üretilen kompakt boyutlarda olanları da bulunmaktadır. Her ne kadar kimilerimiz için köpeğin hapsedilmesi gibi algılanıyor olsa da, Köpek kafesi kimi zaman oldukça faydalı bir. Ayrıca yaramazlık huyu olan dostlarımızı da bazen kısa süreliğine kontrol altına almamız gerektiği hepimizin malumudur.

Köpek kafesi ürünleri, köpeklerinize hiçbir zarar vermez. Kesinlikle kesici ve delici unsurları söz konusu değildir ve son derece güvenli ürünlerdir. Tabii Köpek kafesi seçerken kullanım maksadına ve köpeğin ebatlarına uygun tercihlerde bulunmak gereklidir ki, çok büyük köpekler için özel ebatlarda Köpek kafesi ürünleri söz konusudur.

Köpekleri bir noktadan diğerine taşırken, taşıma için üretilen Köpek kafesi ürünleri son derece faydalı ürünlerdir. Zira köpekler araçlarla taşınırken, eğer bu duruma alışkın değilse kendisine ve sürüş güvenliğine tehdit oluşturacak davranışlar sergileyebilir ve korkup kaçmak isteyebilir. Bu durumda köpeğin koruma altına alınması bakımından Köpek kafesi oldukça faydalı olacak ürünlerdendir.

Stoklarımızda pek çok Köpek kafesi türü bulunmakta olup, ebat ve vasıfları bakımından farklı seçenekler sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü satın alıp, dostlarınıza güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster

673,85 TLKDV Dahil
792,76 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
532,06 TLKDV Dahil
625,96 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
292,50 TLKDV Dahil
325,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
990,00 TLKDV Dahil
1.100,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
373,06 TLKDV Dahil
414,51 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
809,09 TLKDV Dahil
1.244,76 TL KDV Dahil
%35 İNDİRİMLİ
%35İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo