Advance Kedi Maması

Kediniz için özel olarak veterinerler tarafından geliştirilen Advance kedi maması uzman kadrosu ve uzman bilgileriyle kedinizin sağlığı düşünülerek hazırlanır. Bilimsel yöntemler izlenerek hazırlanan Advance kedi maması, kedinizin günlük olarak ihtiyacı olan enerji ve besin ögelerini en sağlıklı şekilde karşılamayı amaçlar. Her ırka ve yaşa uygun seçenekler üreten Advance kedi maması, super premium kedi mamaları klasmanında bulunduğu için oldukça tercih edilen mamalardan olma özelliği gösteriyor. Böylelikle Advance kedi maması, kedinizin günlük alması gereken besin, vitamin ve mineralleri en kaliteli şekilde vermeyi hedefliyor. Çoğu markaların çeşitlendirmesinden farklı olarak Advance kedi mamasının tüy yumağı önleyici ve hassas ciltli kediler için özel olarak üretilmiş mama çeşitleri de mevcuttur.

Advance Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Kediler için uzman veterinerler tarafından özel olarak geliştirilen Advance kedi maması birçok farklı mama çeşidini bünyesinde bulundurur. Advance kedi maması çeşitleri, kuru kedi mamasının yanında konserve mama olarak da tabir edilen yaş kedi mamaları seçenekleri de sunar. Kuru kedi mamaları çeşitlerine göre ayrılırken kedilerin ırkı, yaşı, fiziksel koşulları ve bazı sağlık kriterlerine göre seçenekler sunar. Yavru kediler için Advance yavru kedi maması, yetişkin kediler için advance yetişkin yavru kedi mamaları, kısırlaştırma operasyonu geçiren kediler için advance kısır mama, obezite sorunu yaşayan veya belirli bir diyete uyması gereken kediler için Advance Urinary kedi maması seçenekleri piyasada mevcuttur. Advance kedi maması çeşitleri, farklı gramajlardaki paketlerde kedinizin damak tadına göre seçebileceğiniz tavuklu, somonlu, hindili, balıklı gibi farklı aromalarda seçenekler sunar.

Advance Yavru Kedi Maması

1 yaşından küçük kediler yavruluk döneminde kabul edilirler ve sütten kesildikten sonra kesinlikle yavru kedi mamalarıyla beslenmeleri gerekmektedir. Her kedinin kendi yaşına özel alması gereken enerji ve besin miktarı değiştiğinden ve yavruluk dönemi gelişimlerine kadar olan süreçte büyük önem arz ettiğinden kedinizin yavruluk dönemi sağlıklı mamalarla desteklenmelidir. Yetişkinlik dönemine atılan adımın sağlam olması için Advance yavru kedi maması iyi bir seçenek olacaktır.

Advance Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma işlemi gören kedilerin metabolizmaları yavaşlar ve daha az hareket etmeye ve daha çok yemek yemeye meyilli hale gelirler. Kısırlaştırma operasyonu geçiren kedilerin daha farklı besin değerleri ve içerikleri almaları gerekmektedir ve bu yüzden normalde tükettiği kedi mamasından daha farklı mamaya geçmeleri gerekmektedir. Kediler normalde tükettikleri mamalara devam etmeleri halinde obezite ve diyabet sorunu yaşamaya meyilli hale gelirler. Advance kısırlaştırılmış kedi maması kedilerin ihtiyaç duyduğu kadar besin değeri ve içeriklerini karşılarken aynı zamanda kilo kontrolün sağlanmasına yardımcı olur. İçerdiği liflerle doygunluk hissini artırır ve kedinizin fazla mama tüketme isteğini baskılar. Advance kısır kedi mamasının sensitive olan çeşidi aynı zamanda mide hassasiyeti olan kedilere de kolay hazım sağlayan öğün seçeneği sunar. Advance kısır kedi maması, içeriğinde bulundurduğu somonla hassas sindirime sahip kedilere daha kolay sindirim sağlar. Advance sensitive kısır kedi maması kedinizin deri ve tüy sağlığını da önemser. İçerdiği Omega 3, Omega 6, biyotin ve çinko ile kedinize sağlıklı deri ve parlak tüylere sahip olma şansı tanır. İçeriğindeki L- Karnitin ve arpa ile birlikte iştahlarını kontrol eder ve vücut yağını azaltmayı hedefler. En önemli yararlarından biri de kedinizin yaşayabileceği idrar yolları sıkıntılarını indirgemesidir. Advance kısır kedi maması ideal sodyum seviyesi ve doğru ph değeriyle idrar yolunda oluşabilecek kristal riskini azaltır. Diş temizliğine yardımcı olmanın yanında tartar oluşumunu da indirger. Siz de gönül rahatlığıyla kediniz için Advance kedi maması çeşitlerinden sipariş verebilirsiniz.

advance kedi maması

Advance Kedi Maması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Advance Kedi Maması Nasıl?

Advance kedi maması çeşitleri premium sınıfına giren mamalardandır. Birinci sınıf taze et ve diğer ham maddelerden üretilir. Böylelikle kediniz doğru beslenme ile sağlıklı ve uzun ömre sahip olabilir.

Advance Kedi Maması İçeriği Nedir?

Advance mama çeşitleri ortalama olarak her bir çeşidinde %20 taze et bulundurur. Yani protein açısından oldukça zengindir. Advance kedi maması içeriğinin geri kalanı çeşitlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün bilgileri kısmından detaylıca inceleyebilirsiniz.

Advance Kedi Maması Yorumları Nelerdir?

Öncelikle kedinizin yaş grubu, ırkı, sağlık durumu gibi konuları göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanız gerekir. Bu seçimi yaptıktan sonra Advance kedi maması kullanmanız durumunda kedinizin deri, tüy sağlığı, genel vücut sağlığında iyileşmeler görülecektir. Çünkü Advance Kedi Maması premium sınıfına giren bir mamadır. Veteriner hekimler de kedilerin sağlığı için premium mamalar önermektedir.

Advance Kedi Maması Fiyatları Ne Kadar?

Advance kedi maması fiyatları premium sınıfında yer alan herhangi bir marka ile aynı skaladadır. Büyük boy advance kedi maması fiyatları diğer küçük mamalardan daha avantajlıdır. Siz de dilediğiniz boyuttaki mama çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

106,17 TL KDV Dahil
124,90 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
101,91 TL KDV Dahil
119,90 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
191,16 TL KDV Dahil
224,90 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
186,92 TL KDV Dahil
219,90 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
566,91 TL KDV Dahil
629,90 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
566,91 TL KDV Dahil
629,90 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
818,91 TL KDV Dahil
909,90 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
764,91 TL KDV Dahil
849,90 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
101,91 TL KDV Dahil
119,90 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ