Proline Kedi Kumu

  Kedilerin beslenme ve barınma ihtiyaçlarının yanı sıra tuvalet ihtiyaçları da olmazsa olmazlardandır. Sevimli dostlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılamak için de kedi kumu, kedi kum kabı ve kedi kum kabı küreği lazımdır. Bu kedi ürünlerini alırken uzun ömürlü ve kaliteli olanları tercih ettiğinizde aynı zamanda tasarruf da ederseniz. Ucuz kedi kumu, ucuz kedi tuvaleti ve ucuz bir kedi kum kabı küreği satın alabilirsiniz. Diğer yandan kedi kumları arasında da öyle markalar var ki hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Proline kedi kumu da kaliteli ve ucuz kedi kumlarından biridir. Lider markasının ürettiği Proline kedi kumu %100 yerlidir ve ithal kedi kumlarına göre de gümrük vergisi, lojistik, döviz gibi maliyetler olmadığından daha uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir.

Proline Kedi Kumu Çeşitleri Nelerdir?


  Piyasada birçok kedi kumu markası ve kedi kumu çeşidi vardır. Öyle ki bundan dolayı ideal bir kedi kumu nasıl olmalı konusunda fikriniz olmayabilir. Pro line kedi kumu da birçok çeşitte kedi kumu üretmektedir. Kedilerin ve kedi sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik topaklanan, topaklanmayan, ince, kalın, normal, kokulu, kokusuz, doğal, bentonit, silika gibi birçok çeşitte kedi kumu üretmektedir. Eğer kedinizin patisine kum yapışmasın istiyorsanız proline silika kedi kumu tercih edebilirsiniz. Silika kumlar patilere yapışmazken aynı zamanda yüksek emici güce sahiptir. Doğal kumlardan bir tercihte bulunmak istiyorsanız da kediniz ince kumları etrafa saçıyorsa proline kalın kedi kumu almalısınız. İstenmeyen kokulardan arınmak için de proline kokulu kedi kumu çeşitlerinden birini seçmenizde yarar vardır. Ancak kediniz yavru ise kokusuz kedi kullanın. Çünkü koku yavru kedilerin gelişmekte olan akciğerlerini rahatsız edebilir. Pro line kedi kumu piyasadaki birçok kedi kumu üreticisine göre uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretmektedir. Küçük boy kedi kumu paketlerinin yanı sıra büyük boy kedi kumu paketleri de vardır. Kedinizin de severek kullandığı türde bir kedi kumu bulduğunuzda artık büyük boy kedi kumu alarak bütçenizde de tasarruf edebilirsiniz.

Proline Kedi Kumu Fiyatları Ne Kadar?

  Yerli kedi kumu markalarından biri olan proline kedi kumu, ekonomik kedi kumu sınıfındadır. Kaliteyi uygun fiyatla satan markalardan biridir. Birçok üründe ve markada olduğu gibi büyük boy proline kedi kumu fiyatları küçük olanlara göre daha ucuzdur. Kedi kumunun çeşidine göre, kokulu veya kokusuz olmasına göre, paketin büyüklüğüne göre fiyatları değişebilmektedir. Kedi kumunun kullanırken dikkat etmeniz gereken şey her gün kumdaki katı atıkları kedi kum küreği yardımı ile temizleyip atmaktır. Aksi halde kedi kumunda bakteriler üreyebilir ve bu durum kedinizin sağlığını tehlikeye atabilir. Ayda bir kez de kedi kum kabının tamamen boşaltık yıkadıktan sonra yerine yeni proline kedi kumunu koymanız gereklidir.

Devamını Göster

proline kedi kumu

18,45 TL KDV Dahil
20,50 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
37,80 TL KDV Dahil
42,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
302,36 TL KDV Dahil
335,97 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
74,26 TL KDV Dahil
82,51 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
74,26 TL KDV Dahil
82,51 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
18,45 TL KDV Dahil
20,50 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
18,45 TL KDV Dahil
20,50 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ