Köpek Kıyafetleri soğuk havalarda köpeğini istediği gibi dışarı çıkarayamayan köpek sahipleri bu sorunun üstesinden gelmeye başlıyor. Köpek elbiseleri sayesinde köpeğinizi istediğiniz zaman dışarı çıkarabilirsiniz. Özel günlerinizde dostunuzun da sizin kadar şık olamasını istiyorsanız ona köpek kıyafetlerinden alın.

Artık köpeklerin de modası var ve köpek sahipleri en az kendi kıyafetlerini seçerken gösterdikleri özeni köpek elbisesi seçerken de göstermekte. Üretilen onlarca modelin şıklığı yanında en önemli unsur kolay kullanılabilir ve köpeğe kolay giydirebilir olması şartıdır. Bazı köpekler kıyafet giyerken heyecanlanmakta ve köpek sahibine zorluk çıkarmaktadır.

Özelikle yağışlı havalarda köpeğinizin deri ve tüylerinin ıslanması eve dönüş de oldukça can sıkıcı bir durumdur. Birçok köpek sahibi köpeğinin yağışlı havalarda ıslanmasını istemez.  İşte bu gibi durumlarda onların ıslanmasını en aza indirecek köpek yağmurlukları hayatımızı kolaylaştıracak köpek kıyafetlerindendir.

Çok sert havalarda özellikle kar yağışlı günlerde köpek montu hem derinin ıslanmasından korunmak için hem de soğuğun köpeği hasta etmesini engellemekte oldukça başarılı ürünlerdir. Sizin de köpeğiniz kıyafet giymekten hoşlananlardansa ev içerisinde hem onları sıcak tutacak hem de onlara şıklık katacak köpek tişörtleri ve polar köpek elbiselerini seçebilirsiniz.

Köpek kıyafeti seçerken dikkat edilecek hususlarda biride köpeğin ölçülerine uygun kıyafet seçmektir. Köpek kıyafetlerini eğer evde dikebilecek beceriniz yoksa sanki ona kıyafet dikiyorcasına beden ölçülerini almanızı ve ürün açıklamalarındaki ölçülere uygun köpek kıyafeti seçmenizi tavsiye ederiz. Küçük ırk köpek kıyafetleri daha şirin ve çok çeşitli ürünler olsa da büyük ırk köpek kıyafetleri işlevsel ve korumaya yönelik ürünler şeklindedir.

örneğin Terrier ırklarına kazaktan yağmurluğa onlarca model ve ren seçeneği sunan köpek kıyafeti üreticileri Golden Retriever kıyafetlerinde ana renklerde yağmurluk üretmeyi tercih etmektedir.

Sizde köpeğinize köpek elbisesi  almak istiyorsanız ilgili kategoride köpek kıyafetlerinden hoşunuza giden ürünü seçip ölçülerine uygunsa peşin fiyatına taksit  yada köpek kıyafetleri kapıda ödeme seçeneği ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
97,35 TLKDV Dahil
108,17 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo