Köpek Vitaminleri

Daha önce hiç kullanmadıysanız köpek vitaminleri ne işe yarar diye düşünüyor olabilirsiniz. Köpek vitaminleri, köpeklerin günlük beslenme planı değerlerine ek olarak alınır ve köpeklerin gelişimlerine katkı sağlarlar. Özellikle erken dönemden itibaren kullanılan yavru köpek vitaminleri, köpeklerin yetişkin ve yaşlılık döneminde daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yatırım olarak düşünülebilir.

Yavru Köpek Vitaminleri

Yavru köpeklerin katı gıdaya geçmeye başladıkları dönemde bağışıklıkları risk altındadır. Çünkü anneden aldıkları bağışıklık destekleyici değerleri köpek mamalarından yeterince alamazlar. Bu yüzden yavru köpeklerin sütten kesilmeye başladığı dönemde bağışıklığı destekleyici köpek vitaminleri kullanmak gereklidir. Sadece yavru köpekler için değil, bağışıklık güçlendirici köpek vitaminleri zayıf düşmüş yetişkin ve yaşlı köpekler için de kullanıma uygundur. Köpek vitaminleri köpeğiniz için gerekli olan tüm köpek vitaminlerini ve köpek minerallerini bir araya getirirken, sadık dostunuzun fiziksel aktivitesi için de önlemler alır. Örneğin hareket etmeyi sevmeyen bir köpeğiniz varsa ve köpek enerji verici vitaminler kullanmaya başladığınızda bu durum onu hareket etmeye yönlendirir ve köpeğinizin fiziksel gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.

Köpek Kilo Aldırıcı Vitaminler

Köpeğinizin iştahında azalma varsa köpek mamasına takviye olarak köpek kilo aldırıcı vitaminler kullanabilirsiniz. Hatta önerilen dozda köpek kas vitaminleri de köpeklerin kas gelişimi için oldukça faydalıdır ve uygun kullanımda harika sonuçlar doğurur.

Köpek Ek Besinleri

Yaşlılık döneminde köpeklerin eklem ağrıları artar. Bu dönemde köpek eklem destek tabletleri ve köpek iskelet sistemlerini destekleyici, glukozamin desteği içeren köpek vitaminleri kullanmak gerekir. Eklem sağlığını korumak için köpek multivitaminleri, yavru köpeklerin risk altında olduğu dönemler bağışıklık destekleyici köpek vitaminleri, köpeklerin fazla tüy dökmesine ve deri hastalıklarına yakalanma ihtimaline karşı köpek deri ve tüy destekleyici vitaminler de en çok kullanılan köpek vitaminleri arasında yer alır. Online petshop petburada.com’da aradığınız en iyi köpek vitaminleri markalarını bulabilirsiniz.

Devamını Göster

Köpek Vitamini

158,10 TL KDV Dahil
186,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
149,60 TL KDV Dahil
176,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo