Ecopure Collagen Plus Kedi ve Köpek Eklem Güçlendirici 40gr
Ecopure Collagen Plus Kedi ve Köpek Eklem Güçlendirici 40gr

Ecopure Collagen Plus Kedi ve Köpek Eklem Güçlendirici 40gr

Marka : EcoPure
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 435,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 391,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681137451013
53,29 TL 'den başlayan taksitlerle

Ecopure Collagen Plus Kedi ve Köpek Eklem Güçlendirici 40gr


Köpekler ve kediler için kolajen, MSM, Grape seed, Boswellia,L Karnitin, Vitamin C – eklemler için optimum destek

Kolajen deride olduğu gibi eklemlerde, tendonlarda, bağlarda ve kıkırdakta da bulunur. Köpekler yaşlandıkça daha az kolajen üretirler ve bu da onları eklem ve kemik problemlerine daha yatkın hale getirebilir. Kolajen tozumuzla köpeklere beslenen kolajen peptidler sayesinde eklemler artmış bir kolajen oluşumuna uyarılabilmekte ve böylelikle kas-iskelet sistemi olumlu yönde etkilenebilmektedir. Ek olarak, kolajen sentezinin yanı sıra vasküler kan akışı da korunabilir.

Bir çalışma, kolajen peptitlerin eklemleri sağlıklı tutmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. En iyi bilinen dejeneratif eklem hastalıkları romatizma, artroz ve osteoartriti içerir. Bu nedenle, en sevdiğiniz doğal hareketliliği desteklemek için optimal bir kolajen peptid kaynağı öneriyoruz.

Araştırmalar, Akgünlük ekstraktının (boswellia) iltihaplanmayı azaltabileceğini ve aşağıdaki hastalıkların tedavisinde faydalı olabileceğini göstermektedir:

– Osteoartrit

– Romatoid Artrit (İltihaplı Eklem Romatizması)

– Astım

– İnflamatuar bağırsak hastalıkları

Boswellia (akgünlük ekstresi) güçlü bir antienflamatuar (iltihap önleyici) olduğu için etkili bir ağrı kesici olabilir ve iltihaba bağlı kıkırdak kayıplarını önleyebilir. Bazı çalışmalar, lösemi ve meme kanseri gibi bazı kanserlerin tedavisinde bile faydalı olabileceğini bulmuştur.

Boswellia reçinesindeki dört asit, bitkinin anti-enflamatuar özelliklerine katkıda bulunur. Bu asitler, lökotrien üreten bir enzim olan 5-lipoksijenazı (5-LO) inhibe eder. Asetil-11-keto-β-boswellik asidin (AKBA) dört boswellik asitler arasında en güçlü olduğu düşünülmektedir. Bununla birlikte, diğer araştırmalar (1), diğer boswellik asitlerin, bitkinin anti-enflamatuar özelliklerinden sorumlu olduğunu göstermektedir.

Grape Seed Extract; Üzüm çekirdeği özütü, oligomerik proantosiyaninler (OPC’ler) dahil olmak üzere birçok bitki bileşiği içerir. OPC’ler güçlü antioksidandır ve Guelph, Kanada’daki Gıda Araştırma Merkezi’nden bir rapora göre, üzüm çekirdeği ekstraktındaki OPC’ler, E vitamininin 20 katı antioksidan gücünü ve C vitamininin 50 kat antioksidan gücünü içerir. Serbest radikaller, sağlıklı hücrelere zarar veren moleküllerdir. Üzüm çekirdeği ekstraktının antioksidan gücü, serbest radikallerle savaşır.

L-Karnitin; Kastaki oksijenin kullanımını maksimize eder, vücudun yağ depolamasını engeller,çeşitli sebepler ile kemiklerinde zayıflama olan petler için kemik güçlendirici özelliğe sahiptir.

C vitamini serbest radikallerle güçlü bir şekilde savaşan bir antioksidandır.

Kalça displazilerinin önlenmesinde,
Çapraz bağ kopukluklarında
Eklem rahatsızlıklarında
Trachea (soluk borusu) deformasyonlarında
İçerik:

Hydrolysed Collagen Type II , Methylsulfonylmethane , Boswellia Serrata Extract, L-Karnitin, Grape Seed Extract , Vitamin C,  Saccharomyces Cerevisiae

Besleme önerisi:
Kediler: Günde 1/2 kaşık
Küçük Boy Köpekler: Günde 1 kaşık
Orta Boy Köpekler: Günde 2 kaşık,
Büyük Boy Köpekler: Günde 3 kaşık
(1000 mg = 1 ölçü kaşığı)
veya Veteriner hekiminizin önerdiği şekilde.
BESLEME NOTU:
Collagen Plus ihtiyaca göre kullanılabilir. Lütfen yiyeceklerin içerisine karıştırınız. Topaklanma doğaldır, çünkü herhangi bir madde eklenmemiştir.
 

Kullanımı
Kedi Köpek
Yararı
Eklem Sağlığı
Formu
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR