Köpek Şampuanları köpeğinizi yıkamanız gereken zamanlarda onun daha iyi temizlenmesi ve güzel kokması için kullanmanız gereken bir malzemedir. Farklı çeşitlerdeki köpek şampuanları köpeğinizin tüy yapısına cilt problemlerine göre değişmektedir. Sizde köpeğinizin temizliğine ve güzel görünmesine önem veriyorsanız köpek şampuanlarından kullanmalısınız.

Köpeklerin derileri, insanlardan oldukça farklıdır ve yıkanmaları durumunda çok özel ürünlerin kullanılması gereklidir. Aksi halde köpeklerinizi temizlemek isterken ciddi sağlık sorunlarına sahip olmalarına neden olabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde yaşayan köpeklerin yıkanması çoğu zaman zorunluluk arz eder, bu noktada ise köpek şampuanları kullanılması neredeyse zorunludur. Zira, insan için üretilmiş temizlik ürünleri naturel olsalar dahi köpekler için oldukça sakıncalı içeriklere sahiptir. Oysa köpek şampuanları, köpeklerin cilt kondüsyonunu sağlayacak biçimde özel içeriklerle üretilmiştir ve onlara hiçbir zarar vermezler. Bu nedenle köpeğinizi yıkamanız gerektiğinde mutlaka köpek şampuanları kullanmanız gereklidir.

Köpeklerin doğal cilt kuruluğu oranı, evsel temizlik oranları ile sağlanamaz. Bazı kimyasallar köpeklerin cildini aşırı biçimde kurutur ve hatta tahriş eder. Bu durumda köpeğiniz temizlenmek istenirken uyuz ve benzeri deri hastalıklarına varan sorunlarla karşılaşabilir. Uzman görüşü köpeklerin çok sık yıkanmaması yönündedir. Eğer yıkanması gerekiyorsa da, köpek şampuanları kullanılmalıdır.

Sitemizde tüm ırklar için farklı çeşitlerde köpek şampuanları sunulmaktadır. Kuru köpük şampuanlardan, sabunlara ve temizlik spreylerine kadar köpeğinizi sağlıklı biçimde temizleyebileceğiniz ürünlere kolayca ulaşabilir, eğer temizlik konusunda hassassanız, köpeğiniz üzerinde düzenli olarak kullanılması durumunda da zarar vermeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Sitemizin köpek şampuanları kategorisinde onlarca kaliteli ürün yer almakta olup, medikal özelliğe sahip köpek şampuanları dahil olmak üzere hemen her ürün bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla elde edeceğiniz ürünlerimizi güvenle kullanıp, fiyat avantajından faydalanmanın yanı sıra, dostlarınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster

85,50 TLKDV Dahil
90,00 TL KDV Dahil
78,13 TLKDV Dahil
91,91 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
98,13 TLKDV Dahil
109,03 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo