Purele Dermapet Beyaz Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml
Purele Dermapet Beyaz Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml

Purele Dermapet Beyaz Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml

Marka : Purele
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 194,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 175,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782190049
23,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Purele Dermapet Beyaz Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml


KLİNİK BİLGİLER: Dermapet Şampuanı gözle temas ettirmeyiniz 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız. Gebe hayvanlarda kullanımının sakıncası bulunmaz.

KONTRAENDİKASYONLAR: Butylphenyl methylpropional intiva eder. Duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir. 30 derece ısının altında muhafaza ediniz.

ENDİKASYONLAR: Kullanım Sahası Kedi ve köpek beyaz ırk şampuan. Kirlenmeye karşı etkili, optik deri tüy temizleyicidir. Koku giderir. Kullanım Şekli ve Dozu Köpek ve kedi ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine ürün dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür.  3 dakika sonra su iledurulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekli görüldüğünde uygulama tekrarlanır. 

KULLANIM ŞEKLİ ve DOZU: Kedi ve Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli (10ml*) Purele™Biologeti’c Şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak,el ile frigsiyon yapılarak deriye ve tüylere tamamen nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika bekledikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekli görüldüğünde uygulama tekrarlanır.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.Uygulama sonrası eller su ile yıkanmalıdır. Gözlere, ağıza, kulaklara, burun ve genital bölgelereuygulanmamalıdır.

MUHAFAZA ŞARTLARI ve RAF ÖMRÜ:Kendi ambalajı içinde, oda ısısında, direkt güneş ışığından ve nemden uzakta muhafaza edilmelidir.

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır

Çeşit
Özel Şampuanlar
Gramaj
401-1000ML
Kıl Yapısına Göre
Beyaz Tüylü
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR