Köpek Taşıma Çantaları uzun yada kısa yolculuklarda bazı kurallar gereği ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Genelde küçük ırk köpekler için uygun olan köpek taşıma çantaları uçak seyehatlerinde oldukça uygundur. Aynı zamanda veteriner hekimlere gidip gelirkende eğer özel aracınız yoksa toplu taşıma araçlarında size oldukça yararı dokunacaktır.

Köpek taşıma çantası dendiğinde akla yalnızca küçük ırk minyatür köpeklerin içerisinde gezdirildiği şirin çantalar geliyor olsa da, bu ürünler bununla sınırlı değildir. Köpeklerin güvenli biçimde bir noktadan diğerine götürülebilmesi için polikarbon malzemeden imal edilmiş ürünleri de köpek taşıma çantaları içerisinde değerlendiriyoruz. Örneğin, köpeğinizi korunaklı biçimde veterinere veya şehir dışına götürmek isterseniz köpek taşıma çantaları sizin için en doğru seçim olacaktır. Zira bu ürünler korunaklı olmalarının yanı sıra, köpeğinizin kaçmasını veya çevreyi rahatsız etmesini de engeller. Özellikle şehirler arası toplu taşıma araçlarında ve havayollarında köpek taşıma çantaları zorunlu taşıma unsurlarıdır. Yani köpeğinizi yürüyerek gidemeyeceği bir yere götürmek durumundaysanız, köpek taşıma çantaları sahibi olmanız gereklidir.

Dilerseniz tekerlekli köpek taşıma çantaları da satın alabilir, taşıma çantasını elinizde taşımak zorunda kalmayabilirsiniz. Petaraba, özellikle taşıma güçlüğü çekenler için doğru seçenektir. Sitemizde ihtiyaçlarınızı bütünüyle karşılayacak çok kapsamlı bir stok yer almaktadır. Tüm köpek taşıma çantaları ürünlerimiz yüksek kalite standartlarındadır ve bunun yanında uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunulmaktadır.

Arabanızda sıklıkla seyahat eden köpekler sahibiyseniz, aracınız için de uygun koşulları oluşturabilir ve kirlenmeden ve yıpranmadan dostunuzun seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Köpek taşıma çantaları kategorimizde, araç içi güvenlik ürünleri, kafesler ve her boyuttaki köpek için farklı boyutlarda üretilmiş köpek taşıma çantaları yer almaktadır. Ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü hemen sipariş edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster

246,23 TLKDV Dahil
289,67 TL KDV Dahil
%15 İNDİRİMLİ
%15İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
135,00 TLKDV Dahil
150,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo