Kedi, evde bakılması en kolay hayvanlardan birisi olarak tanımlanır. Genel olarak hijyen problemi olmayan bu minik dostlarımızın beklide tek ve en can sıkıcı özelliği, evin içerisindeki kumlarının çok hızlı bir şekilde kokuyor olmasıdır. Kedi Kumu parfümü bu anlamda çok önemli bir ihityaçtır. Zira kedi kumu oldukça ağır kokuları kısa zamanda evin tamamına yayabilir ve oldukça ciddi bir hijyen sorununa dönüşebilir.

Koku biyolojik olarak bir olumsuzluğun göstergesidir. İyi şeyler kötü kokmaz gibi genel bir ifade kullanmak yanlış değildir. Elbette dışkı da oldukça ciddi bir hijyen riskidir. Kedi dışkısı ise başka pek çok canlıda olmayan bir biyolojik etkinliğe sahiptir ve çok ağır kokabilir. Bunun önlemenin esasında naturel bir yolu yoktur. Her ne kadar kristalize kedi kumları kokuyu bir miktar hapsedebiliyor olsa da, kimi zaman ekstra çözümler kullanılması gerekebilir. Kedi Kumu parfümü bu noktada ihityacınız olan çözüm olacaktır.

Parfüm kokuyu yok etmez, başka bir koku ile maskeler. Bu tanımda bir sorun yok. Ancak Kedi Kumu parfümü bildiğimiz anlamda insanların kullandığı kokularla aynı özelliklere sahip değil, çok daha farklı bir içeriği barındırır. Kumda meydana gelecek biyolojik etkinliği ortadan kaldıran Kedi Kumu parfümü ayrıca kedinizin kumu yardırgamasına da engel olur. Bileşenleri içerisinde yer alan hoş kokusu ile kokuyu yok etmekle kalmayıp ferah bir his veren Kedi Kumu parfümü sitemizden elde edilebilir.

Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Kedilerimiz ev içerisinde bizlere neşa kaynağıdır. Bu sevginin karşılığında bazı küçük zahmetleri vardır. Bunlardan en fazla kedi kumu temizliği ve tüy bakımıdır. Kedilerde tüy bakım ürünlerini sitemizde onlarca çeşit arasından seçebilirsiniz.

Kedi kumu temizliğinde en sık karşılaşılan sorun kumun temizlendiği halde kokunun giderilememesidir. Sık kedi kumu değiştirmek zahmetli ve masraflıdır. Kedi kumunun daha uzun süre kullanılması ve sürekli temiz ve kokusuz bir kedi tuvaletine sahip olmak için Kedi tuvalet koku gidericilerini petburada.com ayağınıza kadar getirmektedir. Günlük olarak sürekli kullanacağınız farklı kokulara sahip koku gidericiler kedinize hijyenizk bir kedi tuvaleti sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.