Kedi kapıları ile ister ev içerisinde ister bahçenize zahmetsiz geçiş yolları hazırlayabilirsiniz. Kolay montajı ile cama ya da kapıya takacağınız kedi kapıları, kedinizin özgürlüğe açılan penceresi olacaktır.
Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

İster bahçeli bir eviniz olsun, ister evin içerisindeki odalar arasında kolay geçiş sağlayın, kedi kapıları minik dostlarınıza hareket serbestliği sağlar. Bu sayede hareket halinde olmak istediklerinde size ihtiyaç duymazlar ve siz de onlara kapı açmakla zaman kaybetmemiş olursunuz. Ayrıca, kedi gibi özgür ruhlu bir canlının kapalı alanlardan hoşlanmayacağı ve istediği her yere rahatça girip çıkabileceği geçitlere ihtiyacı da söz konusudur. Bu noktada imdadınıza kedi kapıları yetişecektir. Kolay metne edilen, sağlam ve kullanışlı kedi kapıları ile siz de dostunuz da mutlu olur ve rahat edersiniz.

Evlerinizde tercih edeceğiniz kedi kapıları, yalnızca kedinizin geçebileceği büyüklükte olup güvenlik riski barındırmaz. Ayrıca dilerseniz manyetik okuyuculu güvenlikli kedi kapıları alabilir, böylece sadece sizin kedinize açılan teknolojik geçitler elde edebilirsiniz.

Sitemizde satışını yaptığımız ürünler, kaliteli ve dünyaca ünlü markaların üretimleri olup, kolay deforme olmaz ve uzun süre güvenle kullanılabilir. Sektör ortalamalarına göre mümkün olduğunca düşük fiyatlarla sunduğumuz kedi kapıları son derece kolay biçimde kurulup, hemen kullanıma başlayabilir.

Hava akış kontrol sistemlerine de sahip olan kedi kapıları, dışarıdan gelecek soğuk veya sıcak havayı da engeller. Çift katmanlı yapısı ile, akışı sıfır noktasına kadar çeker ve diğer hava koşullarının da içeriye girmesini engeller. Ayrıca bu yapısı sayesinde ses geçirgenliği de minimum düzeyde olmaktadır. Siz de hemen kedi kapıları kategorimizden sipariş verebilir, birbirinden kaliteli ürünlerimize uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.