Hamster Yatağı

Hamsterlerinize hamster yatakları, saklanma yerleri ve oyuncaklar sağlamak, onların çevrelerinde kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmeleri için çok önemlidir. Hamsterler için sevimli hamster kafesleri, yatakları, çiğneme oyuncakları, hamster oyun çarkları, egzersiz topları kadar onların sağlıklı uyumaları için hamster yataklarına ihtiyaçları vardır.

Hamster, iyi bir ruh sağlığı ve dinlenme için kafesinde saklanacak bir yere ihtiyaç duyar. Vahşi doğada, içgüdüleri avcılardan saklanmaktır, bu nedenle kafes içinde kaçabilecekleri bir veya iki alan sağlamak, bu doğal güvenlik dürtüsünü tatmin edecektir. Hamsterleriniz için pek çok harika kapalı saklanma yeri bulabilirsiniz, en yaygın olanları hamsterlerinizin ihtiyaç duyduğu mahremiyeti sağlayan iglo şeklindeki plastik veya ahşap yuva kutularıdır.

Ahşap, ince dallar, doğal çim veya çiğnenmeye dayanıklı plastik gibi çiğnenebilir malzemelerdeki çeşitli saklanma yerleri arasından seçim yapın. Hamsterleriniz için alabileceğiniz bir başka popüler yarı özel saklanma yeri de hamster hamağıdır. Gevşek kumaş parçaları veya hamsterinizin yutabileceği şeyler içermeyen hamster dostu bir malzemeler tercih ediniz.

Devamını Göster

Hamster Kafesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR