Köpek Yatakları sevimli dostumuzun benimsediği ve sevdiği bir yer olmalı. Bunun için köpek yatakları seçerken onun nasıl zeminlerde uyumayı sevdiğini bilmeniz köpek yatağı seçiminde size yardımcı olacaktır. Eğer köpeğiniz dışarda kalıyorsa dış mekan köpek yataklarından seçim yapabilirsiniz. Peluş yataklar, kumaş köpek yatakları, köpek battaniyeleri yine sizlerin seçimine sunulmuştur.
Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Toplam 401 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Köpeklerin sahiplenme güdülerini tüm köpek sahipleri çok yakından bilir. Onun bir battaniyesi ve evin en beğendiği yerinde kendine ait bir köşe vardır ve orada olmaktan mutluluk duyar.  Siz de bu içgüdüsel davranış karşısında köpek yatakları kullanabilir, size ait yaşam alanlarının işgal edilmesini engelleyebilirsiniz. Tüm köpekler kendilerine ait olduğundan emin olduğu köpek yatakları üzerinde vakit geçirmeye bayılırlar. Tabii köpek yatakları eve ilk geldiğinde onu yadırgamamaları için, sizin kokunuzun sinmiş olduğu bir eşyanızı yatağa koymanız etkili olacaktır. Böylece köpeğiniz bu eşyaya güven duyacak ve kısa zamanda onu benimseyecektir. Bu süreç tamamlandıktan sonra ise o yatağı ondan almanız mümkün olmayacaktır.

Sitemizdeki köpek yatakları kategorimizde yalnızca sitleler ve yer yatakları değil, kapalı alanda kullanılmak üzere üretilmiş tekstil köpek kulübeleri, battaniyeler ve kanepe tipi yüksekliğe sahip köpek yatakları da yer almaktadır. Oldukça geniş stoklarımız içerisinden evinizin dekorasyonuna uygun bir ürün seçebilir ve köpeğinizin çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, dostlarınız, kendilerine ait eşyalara bayılır.

Köpekler yumuşak zeminlerde yatmayı tercih eder. Bu nedenle evinizdeki koltukların işgali kaçınılmaz bir durumdur. Bunun önüne geçmek için ise en iyi yöntem köpek yatakları olacaktır. Gerekli alıştırma süreci başarıyla tamamlandıktan sonra, köpeğiniz koltuklarınız yerine kendi yatağını tercih edecek böylece hem size alan açılmış olacak, hem de tüy ve kirlerin koltuklarınıza daha az sirayet etmesi sonucu ortaya çıkacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.