Petburada.com sitemizde evcil hayvanlarınız için her türlü malzemeyi bulabileceğiniz ürünleri satmaktayız. Köpek kategorimizde köpeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri bulabilirsiniz. Köpeklerin ihtiyaçlarını sıralayacak olursak bir köpeğin başlıca ihtiyaçları şöyle sıralanabilir.

-Köpek Maması: Köpek maması köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen gıda türüdür. Köpeklerin ırkları fizyolojik durumları yaşam alanları değişiklik gösterdiği için köpek mamalarıda bu yönde kategorilere ayrılır. Eğer köpeğiniz kilo almaya yatkınsa tahılsız köpek maması kullanmanız gerekir. Yetişkin bir köpeğiniz varsa yetişkin köpek maması, eğer köpeğiniz Özel bir ırksa ırklara özel köpek mamaları kullanmanız önerilir. Özel köpek mamalarına örnek vericek olursak Alman Kurdu köpek cinsinde glukosamine ihtiyaç duyulur kalça çıkığı almak kurdu köpeklerdinde yüksek bir orandadır. Bunun için Alman kurtları için üretilen glucosamin içeriği yüksek köpek mamaları vardır.

-Köpek Yatakları İkinci olarak ihtiyaç duyacağınız ürün köpek yatağıdır. köpeğiniz evde ya da bahçede yatacak bir yere ihtiyacı vardır. Ev içinde bakıyorsanız köpek yatakları daha uygundur. Bahçede bakıyorsanız köpek kulübeleri daha uygun olacaktır.

-Köpek Konservesi:

-Köpek Ödülü: Bu iki kategoriyi aynı başlıkta inceleyebiliriz. Köpek konserveleri bir nevi ödül gibidir köpekler için. Köpek konservelerinin lezzeti kuru köpek mamalarına göre daha iyidir. Fakat bu köpeğiniz ömür boyu konserveyle beslemeniz demek değildir. Köpek konserveleride köpek mamaları gibi farklılık gösterir. Yavru, Yetişkin, Yaşlı köpek konserveleri olarak ayrılmıştır. Köpeklerin lezzetine karşı koyamadıkları bir diğer yiyecek ise köpek ödülleridir. Köpek ödülleri genelde köpek eğitimlerinde kullanılır. Ödüllerinde içerikleri değişmektedir.

-Sağlık ve bakım ürünleri: köpekler için üretilmiş göz temizleme solüsyonları, kulak temizleme ürünleri, köpek diş macunları ve onlarca köpeğinizin bakımında kullanacağınız ürünleri bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Devamını Göster