Royal Canin
Ürün Kodu : 3182550715744

Royal Canin Alman Kurtları İçin Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

%15
indirimli
Favorilere Ekle
292,40 TL
344,01 TL
- Gayet Güzel - , 5 aylık alman çoban köpeğim mamayı gayet severek yiyor. ilk paket bitti tüylerinde gözle görülür şekilde bir canlılık var, enerji ve nebisine diyecek yok zaten şimdi de 2. Paketi sipariş ediyorum. Petburadaya da hızlı kargo ve hediyelerinden dolayı teşekkürler...
4/ 5
14 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Her Irkın Boyutlarına göre olan ihtiyaçlarından çok daha özel, ırka bağlı hassaiyetlerini ortaya çıkarmak ve bu hassasiyetlere yönelik eşsiz formüller yaratmak amacıyla Royal Canin ırklara özel beslenme serisini geliştirdi. 2002 de yorkshire terrier ırkına özel sunulan mamanın ardından gelişen seride bugün bir çok köpek ırkının özel besinsel ihtiyaçlarını karşılayan kendilerine ait mamaları vardır.
Ürünler; Yorkshire Terrier Adult, Cavalier King Charles Adult, Pug Adult, Cocker Adult, Labrador Retriever Adult, Golden Retriever Adul
Ücretsiz
Kargo
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Royal Canin Alman Kurtları için Köpek Mama 12 kg

  Irkın ihtiyacı olan yüksek kalitede besin maddeleri içeren yetişkin mamasıdır. Yapılan araştırmalar büyük ırkların sindirim sistemi hassasiyetine sahip olduğunu ve bu hassasiyete ırk faktörünün de etkisinin olduğunu göstermiştir. Ayrıca German Shepherd ırkının deri ve eklem problemleri yaşama olasılığıda yüksektir. İş köpeği olmaları nedeniyle ırkın bağışıklık sisteminin desteklenmesi gereklidir. Tüm bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak özel tasarlanmış bir mama olan Royal Canin German Shepherd 24,
   
  Tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir.
  Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur.
  Kilo artışının dengeli olmasını sağlar.
  Dengeli kalsiyum ve fosfor oranındadır.
  Mamanın Özellikleri:
  Diğer büyük ırk köpekler gibi, Alman Çoban Köpeğinin de hassas sindirim sistemi vardır. Bunun üç nedeni vardır: nispeten küçük sindirim bölgesi, daha büyük bağırsak geçirgenliği ve artan gastrik fermantasyonu riski.
  Artış bir pH seviyeleri Alman Çoban Köpeğini bakteriyel enfeksiyonlara karşı eğilimli kılar. Maması cilt bariyerini güçlendirmeye ve tüylerin güzelliğini korumaya yardımcı olabilir.
  Sindirilebilirliği çok yüksek L.I.P. proteinler ile kurutulmuş hindistan cevizi yağı ve tek karbonhidrat kaynağı olarak pirinç sayesinde, Alman Çoban Köpeğinin sindirim hassasiyetini göz önünde bulundurarak, maksimum sindirim güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca sağlıklı bir bağırsak florasını korumaya yardımcı olurken, belirgin bir şekilde bağırsak fermantasyonu sınırlandırmaya yardımcı olan seçilmiş lifler de içerir.
  Alman Çoban Köpeklerinin doğal bağışıklık savunmaları her zaman ccildi ve mukozayı korumada etkili değildir. Bağışıklık sistemini, yaşlanmaya neden olan oksidatif stres ile savaşmasına yardımcı olamak için güçlendirmek gerekir.
  Cildin "bariyer" rolünü destekler ve Alman Çoban Köpeği tüylerinin doğal güzelliğini korur.
  Harefketli köpeğin doğal savunmasını destekler ve yaşlı köpekte canlılığı korumaya yardımcı olur.
  Bu çok hareketli köpeklerin büyük stres altında eklemleri için destek ve bakım sağlar. 
   
  Mamanın İçeriği;
  Pirinç, hidrolize soya proteini, kümes hayvanları eti, hayvansal yağlar, kümes hayvanları karaciğeri, mineraller, şekerpancarı küspesi, balık yağı, bitkisel yağlar hodan yağı dahil, hidrolize edilmiş kabuklu deniz hayvanları, mannan oligo sakkaritler, iz elementler, hidrolize edilmiş kıkırdak, taurin, sodyum polifosfat, vitaminler,

  Günlük Beslenme Tablosu:

  Tavsiye Edilen Günlük Gereksinimler (gr)

  Yetişkin Kilosu (kg)

  28

  30

  32

  34

  36

  38

  40

  42

  Zayıf

  375

  395

  415

  435

  450

  470

  490

  505

  Normal

  415

  435

  455

  475

  495

  515

  535

  555

  Kilolu

  450

  475

  495

  520

  540

  565

  585

  605

   

  2-15 Aylık büyüme döneminde ırkın Maxi Junior mama ile beslenmesi tavsiye edilmektedir.
  Günlük verilen beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıda belirtilen miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
  Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

  Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir. 

  Ürün Özellikleri
  Yaş Seçimi
  :
  Yetişkin (1-7 Yaş)
  Irk Seçimi
  :
  Büyük Irk
  Ana Protein Kaynağı
  :
  Tavuk Etli
  İçerik Seçimi
  :
  Tahıllı
  Fizyolojik Durumu
  :
  Kısırlaştırılmış, Normal, Zayıf
  Paket Seçimi
  :
  10 ve Üzeri
  Şekli
  :
  Gramaj
  :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.