Royal Canin

Royal Canin kedi mamaları ve royal canin köpek mamaları ilk defa 1967 yılında Fransız Veteriner Hekim Jean Cathary Tarafından üretilmiştir. Ana hedefi kedi ve köpeklerin doğru ve kaliteli beslenmesi, onlar için gerekli tüm besinleri harmanlayarak uygun kedi ve köpek diyetleri hazırlamaktadır. Kedi ve köpek beslenmesinde Royal Canin markası üç farklı beslenme ilkesi ile üretim yapmaktadır. Sağlıklı beslenmenin yanında hastalıklardan korunma amaçlı önleyici beslenme şekilleri ile öne çıkmaktadır. Royal canin mamalarını öne çıkaran en büyük özelliklerinden biri kedi ve köpeklerin damak tadına uygun üretim yapmalarıdır. 9 ayrı ülkede üretim yapan Royal Canin yaklaşık 120 ülkede satışa sunulmaktadır. Kaliteli ve özenle seçilmiş hammaddelerden üretilen royal canin kedi maması ve royal canin köpek maması; minik dostlarımızın ağız ve diş sağlığı ile kedi ve köpeklerin kuru mamayı tercih ettiği ebatlarda seçilmiş ürünler üretmektedir. Kuru mama ve yaş maması üreten Royal Canin son zamanlarda kedi ve köpeklerin beslenmesinde ırk gereksinimlerine önem vererek royal canin ırka özel kedi maması ve royal canin ırka özel köpek maması; minik dostlarımızın ağız ve diş sağlığı ile kedi ve köpeklerin kuru mamayı tercih ettiği ebatlarda seçilmiş ürünler üretmektedir.

Royal Canin Kedi Maması

Kedilerin sağlıklı büyümesi ve uzun ömürlü olmaların için kaliteli kedi mamaları kullanmak gerekir. Royal canin kedi maması kaliteli kedi mamalarındandır. Kedi maması seçerken sadece kaliteli olması değil aynı zamanda kedinizin yaşına, kilosuna, cinsiyetine ve hatta ırkına göre yapılmalıdır. Royal canin kedi mamaları, her yaştan, her kilodan, her ırktan kediye özel kedi mamaları üretmektedir.

Royal Canin Kitten

Yavru kediler için onları yiyebileceği sertlikte olan royal canin yavru kedi maması’nı kullanabilirsiniz. Royal canin yavru kedi mamaları, yavru kediler için gerekli kedi vitamin ve kedi minarelleri içerir. Yeni doğan veya yavru kedilerin büyüme dönemleri iki evrede gerçekleşir. İlk aşama 4 ay sürer. Kedinizin en hızlı büyüyeceği dönem bu dönemdir. Bu ilk aşamada gönül rahatlığıyla royal canin baby cat mamalarını tercih edebilirsiniz. Royal Canin bütçenizi düşünerek royal canin kitten 2 kg, royal canin kitten 4 kg ve royal canin kitten 10 kg seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Yavru kediler ilk iki ay içerisinde doğumlarının yaklaşık 6 ile 7 katına ulaşırlar. Yavru kedilerin sütten kesilip mamaya başladıkları dönemde royal canin maxi junior kedi maması kullanabileceğiniz gibi, diğer Royal Canin yavru kedi mamalarını da kullanarak onların enerjisini arttırabilir, sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Hatta yeni doğan kediyi ve annesini düşünerek, royal canin mother and baby cat kedi mamasını da tercih edebilirsiniz. Kediniz özel ırk kediyse özel bir beslenme ihtiyacı olabilir. Örneğin bir iran kediniz varsa besin ihtiyaçlarını düşünerek royal canin persian kedi mamasını ya da british shorthair gibi başka bir cins kediniz varsa royal canin british shorthair, hatta kediniz yavruysa royal canin british shorthair kitten mamasını tercih edebilirsiniz. Yavru kediniz 1 yaşını doldurduğunda artık yetişkin kedi kategorisine girer. Royal canin yetişkin kedi maması yetişkin bir kedinin günlük alması gereken tüm besin değerlerini içerir. Kediniz 7 yaşına gelene kadar yetişkin kedi maması kullanabilirsiniz. Ancak 7 yaşını geçtiğinde royal canin yaşlı kedi maması’nı tercih etmenizi öneririz. Kediniz yaşlandıkça, böbrek sorunları ve yaşla ilgili diğer problemlerin oluşma riskini azaltmak için royal canin yaşlı kedi maması özel bir destek sağlar.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kedilerin hem sağlık açısından hem de doğum kontrolünü sağlamak için kısırlaştırılması gereklidir. Dişi kedilerde kısırlaştırma göğüs, erkek kedilerde ise testis kanserini azaltır. Kısırlaştırmadan sonra kedilerin beslenme ihtiyaçların bir takım değişiklikler olmaktadır ve bu dönemden sonra royal canin kısırlaştırılmış kedi maması kullanılmalıdır. Ameliyat sonrası kedilere ilk 1 hafta eski kedi maması ile karıştırarak kısırlaştırılmış kedi maması verilmelidir. Kısırlaştırılmış kedi mamasının miktarı kedinizin kilosuna ve veteriner hekimin önerisine bağlıdır. Özellikle erkek kediler için kısırlaştırılmış kedi maması kullanmak oldukça önemlidir. Çünkü erkek kedilerde normal kedi maması kullanımı kedinizde bir takım idrar yolu sorunlarına neden olabilir. Royal canin türkiye bütçenizi düşünerek royal canin sterilised 4 kg, royal canin sterilised 10 kg ve royal canin sterilised 15 kg yani türkçesi ile royal canin kısırlaştırılmış kedi maması 2 kg, royal canin kısırlaştırılmış kedi maması 4 kg, royal canin kısırlaştırılmış kedi maması 10 kg ve royal canin kısırlaştırılmış kedi maması 15 kg çeşitleri de bulunmaktadır.

Royal Canin Köpek Maması

Köpeklerin beslenmesinde köpek mamalarının etkisi oldukça fazladır. Bu yüzden köpek maması seçerken mamanın kalitesi köpeklerin gelişimini etkiyelebilmektedir. Kaliteli bir köpek maması için royal canin köpek mamasını tercih edebilirsiniz. Ancak köpeklerin her zaman aynı köpek mamasıyla beslenmesi oldukça yanlış bir uygulamadır. Köpeğiniz yavruyken royal canin yavru köpek maması, paketlerin üzerinde gördüğünüz isimleriyle royalcanin puppy, royal canin puppy mini, gibi köpek mamalarını kullanmalısınız. Yetişkinliğe ulaştıklarında ise royal canin yetişkin köpek mamasına geçmelisiniz. Köpeklerin mamalarını yeni mamalarıyla değiştirirken azar azar eski mamayla karıştırarak bir geçiş dönemi yaşamanızda fayda var. Aksi halde köpeğinizin yeni köpek mamasına alışması daha uzun bir süre alabilir. Royal canin Türkiye’de ne kadar ürün satıyorsa, royal canin en ucuz mama seçenekleriyle, royal canin yaş mama, royal canin fit 32 15kg, royal canin sterilised 37 gibi tüm royal kedi mamaları ve royal köpek mamalarını Türkiye’nin 1 numaralı online petshop markası petburada.com’da bulabilirsiniz.

Devamını Göster

151,59 TL KDV Dahil
189,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
151,59 TL KDV Dahil
189,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
151,59 TL KDV Dahil
189,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
151,59 TL KDV Dahil
189,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
319,60 TL KDV Dahil
399,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
439,60 TL KDV Dahil
549,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
159,61 TL KDV Dahil
199,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
479,60 TL KDV Dahil
599,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
127,61 TL KDV Dahil
159,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
151,59 TL KDV Dahil
189,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
383,61 TL KDV Dahil
479,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
375,59 TL KDV Dahil
469,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
335,60 TL KDV Dahil
419,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
140,40 TL KDV Dahil
175,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo