Royal Canin kedi ve köpek mamaları ilk defa 1967 yılında Fransız Veteriner Hekim Jean Cathary tarafından üretilmiştir. Ana hedefi kedi ve köpeklerin doğru ve kaliteli beslenmesi ve onlar için gerekli tüm besinleri harmanlayarak uygun kedi ve köpek diyetleri hazırlamaktır.

Kedi ve köpek beslenmesinde Royal Canin markası üç farklı beslenme ilkesi ile üretim yapmaktadır. Sağlıklı beslenmenin yanında hastalıklardan korunma amaçlı önleyici beslenme ve hasta kedi ve köpeklerin tedavisine destek olma amaçlı Tedavi edici beslenme şekilleri ile öne çıkmaktadır.

Royal Canin mamalarını öne çıkaran en büyük özelliklerinden biri kedi ve köpeklerin damak tadına uygun üretim yapmalarıdır. 9 Ayrı ülkede üretim yapan Royal Canin yaklaşık 120 ülkede satışa sunulmaktadır.

Kaliteli ve özenle seçilmiş ham maddeden üretilen Royal Canin kedi ve köpek mamaları; minik dostlarımızın ağız ve diş sağlığı ile kedi ve köpeklerin kuru mamayı tercih ettiği ebatlarda seçilmiş ürünler üretmektedir.

Kuru ve Yaş mama üreten Royal Canin son zamanlarda kedi ve köpeklerin beslenmesinde ırk gereksinimlerine önem vererek ırka özel kedi ve köpek mamaları üretimi ile öncü olmuştur.

 

Sitemizde Royal Canin Kedi Maması ve Royal Canin Köpek Maması iki farklı kategoride satışa sunulmaktadır. Royal Canin kuru mamalar dönem dönem kampanyalar düzenleyerek tüketicilere avantajlı paketlerle satış yapmaktadır.

Siz de Avantajlı Royal Canin Mama ya ihtiyaç duyduğunuzda Petburada.com un hızlı gönderi ve %100 orijinal ürün garantisinden faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
1 2
Toplam 143 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.