Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 191 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sizde evde akvaryumda balıklarla günün stresini atanlardansanız doğru adrestesiniz. Balıklar için üretilmiş onlarca marka yenini siz akvaryun hobicilerinin tecrübe ve tercihlerine göre beğenilerine sunuyoruz. Sitemizde balık yemlerinini deniz akvaryumu ve tatlı su akvaryumu olarak iki ana sınıfa ayırarak tane büyüklükleti balık türleri ve protein kaynaklarını ayırtetmeksizin satış şekillerine görede kolay bulmanız amacı ile sınıflandırıldığını bilmenizi isteriz. Balıkların ağız yapıları beslenme şekilleri ve suda dağılım süreleri hesaplanarak hazırlanan balık yemleri Pul balık yemleri, granül balık yemleri ve tablet balık yemleri olarak şekillenmiştir. Bazı balık türleri vanlı yada kurutulmuş doğal organizmalarla beslenirlerki bunlar için hazırlanan hazır yemlerde vardır. Kurutulmuş ve calık balık yemleri kategorisinde bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz

Uzun süre balıkları besleyememe ihtimaliniz de düşünülmüş bunun için 3 günden 1 haftaya kadar balıklarınızı besleyebilecek formüllere sahip tatil yemleri hazırlanmıştır. Akvaryumunuzun ve balıklarınızın büyüklüğüne göre 100 Ml den 20 Kglık paketlere kadar balık yemleri satışa sunulmaktadır. Size en uygun gramajdaki balık yemi en fazla 2 ayda tüketebileceğiniz miktarlar olduğunu hatırlatırız.

Sizde avaryumunuza ve balıklarınıza önam veriyorsanız balık yemleri başta olmak üzere hava taşları, akvaryum ekipmanları, taban kumları ve dekorları, iç ya da dış filitreleri ni petburada.com un % 100 orijinal ürün ve uygun fiyat garantisi ile sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.