Yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için kuru kedi mamaları, diyet ve light kedi maması, kısırlaştırılmış kedi maması ve tahılsız kedi maması. Siz de kedinizin yaşına kilosuna ırk özelliklerine ve fizyolojik durumuna uygun, dünyaca ünlü birbirinden kaliteli çeşitleriyle seçtiğiniz kedi maması PetBurada'dan satın alabilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. 
Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 560 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Siz de kedinizin yaşına kilosuna ırk özelliklerine ve fizyolojik durumuna uygun kedi mamalarıpetburada.com dan seçebilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Son günlerde organik kedi mamalarının tercih edilmesi ile kalitesi kedi sahipleri tarafından onaylanmış onlarca marka kedi maması, kedinizin yaşam kalitesini arttırmak ve stresden uzak mutlu bir yaşam sürmesini sağlamak amacı ile üretilip satışa sunulmuştur.Mevcut markalar arasında kedinize mama seçimi yaparken ürün açıklamaları sizleri doğru yönlendirmek için üretici firmalardan alınan bilgiler olsada sizlerin mama hakkındaki gözlemleri oldukça önemlidir.

Kuru mama seçerken hernekadar yaşa göre sınıflandırma yapılmış olsada ürünlerin organik olup olmadığı yada tahılsız kedi maması olduğu gibi ürüne ait özellikler mutlaka ürün açıklamalarında yer almaktadır. Doğal kedi mamaları hiçbir sentetik madde içermeyen renklendirici ve koruyucu maddelerden uzak sadce doğal olarak üretilmiş ürünlerin doğru formülasyonu ile elde edilen kedi mamalarıdır. Organik kedi maması pestisitler, büyüme hormonları veya antibiyotik içermezler. Tahılsız kedi mamaları ise içeriğinde karbonhidrat kaynağı olarak tahıl içermeyen mamalardır.Daha çok yüksek kalitede üretim yapan markaların ürettiği bu ürünler son günlerde oldukça İlgi görmektedir.

Her iki kedi maması çeşitinde suni ve sentetik maddeler olmaması sebebiyle kedi beslenmesi oldukça sağlıklı ve özeldir.

Eğer kedinizin sindirim ve deri problemlerine yatkınlığı varsa özel kedi mamaları sayfasından kedinize uygun olan mamayı tercih edebilirsiniz.Kısırlaştırılmış bir kediye sahipseniz petburada.com da onlara özel kalitesine inandığımız markaların kısırlaştırılmış kedi mamalarını avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.