Whiskas Sterile Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,4 Kg
Whiskas Sterile Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,4 Kg

Whiskas Sterile Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,4 Kg

Marka : Whiskas
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 52,95 TL(KDV Dahil)
indirimli : 45,00 TL(KDV Dahil)
5,61 TL 'den başlayan taksitlerle

Whiskas Sterile Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.4 Kg

  • Kısırlaştırılmış 1 yaş üzeri kediler için üretilmiş kedi mamasıdır.
  • Kısırlaştırma operasyonu geçiren kedilerin enerji ve protein gereksinimleriyetişkin kedilerden farklılık göstermektedir.
  • Aynı zamanda bu kediler operasyon sonrası hareketliliğindeki azalma ve ev içi beslenmelerinde dolayı kilo almaya meyillidirler.
  • Whiskas kedi maması üreticisi olarak kısırlaştırılmış kedi ler için Whiskas Sterilised Kedi mamasını üretmiştir.
  • Mamanın içeriğindeki taneler renk bakımından farklılık gösterir.
  • Ambalaj üzerinde kedinizin kilosuna göre oluşturulmuş beslenme tablosunda önerilen miktarı günde 2 eşit parça halinde verilmesi tavsiye olur.
İçindekiler
Tahıllar %4, buğday, et ve et ürünleri, tavuk %4, sebze kaynaklı ürünler,  şeker pancarı posası, bitkisel ve hayvansal yağlar, balık yağı %0.25, ayçiçek yağı %0.1, sebze protein ekstraktları, mineraller 0.2 sodyum tripolifosfat, sebzeler turuncu parçalar %4 havuç içerir, yeşil parçalar % 4 bezelye içerir.
 
Besin Değerleri
Vitamin A 14180 IU, vitamin D3 1560 IU, vitamin E 175 mg, bakır sülfat, pentahidrat 3.9 mg, manganez sülfat, monohidrat 26.1 mg, potasyum iyodid 0.33 mg, çinko sülfat, monohidrat 116 mg. Protein %32, yağ içeriği %10.5, inorganik madde %8, ham selüloz %4, kalsiyum %1, fosfor %0.9, magnezyum %0.1, taurin 1300mg/kg

 Kedi Maması Hakkında Genel Bilgilendirme;

 

   Kedinizin beslenmesi için tercih ettiğiniz kedi mamaları kedinizin sağlıklı kemik ve diş yapısına sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Kedi mamalarının içeriğinde kalsiyum, vitamin ve minerallerin dengeli bir şekilde bulunması kedinizin sağlıklı bir gelişim süreci yaşamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca dikkatli bir şekilde seçtiğiniz ve sık sık değişikliklere gitmediğiniz kedi mamaları sayesinde kediniz sindirim sorunları yaşamaz ve rahat bir şekilde yaşamını sürdürür. Ayrıca çoğu kedi mamaları,  kedilerin vücut tembelliğine engel olmaktadır. Kedilerde tokluk hissi yaratarak kedinizin ileride herhangi bir nedenden dolayı kilo problemi yaşamasına engel olur.

Kedinizin kas kaybını önleyen kedi mamaları her açıdan kedilerin ihtiyacı olan besinleri karşılayacak şekilde üretilmiştir. Kedinizin tadına alıştığı ve severek yediği köpek maması tercihinde bulunmalı ve onu bu şekilde mutlu olarak beslemelisiniz. Mutlu olan kediniz sizinle daha uzun seneler beraber yaşamaya devam edecektir. 

 

 
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Benzer Ürünler