Reflex Plus Somonlu Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg
Reflex Plus Somonlu Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg

Reflex Plus Somonlu Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg

Marka : Reflex
İndirim Oranı : %5 indirimli
Fiyat : 140,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 133,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698995003544
16,58 TL 'den başlayan taksitlerle

Reflex Plus Somonlu Yetişkin Kedi Maması

  • 12 aylıktan büyük, tüm ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, somon balıklı, süper premium kuru kedi mamasıdır.
  • Reflex Plus Adult Cat Salmon, tüm yetişkin ırklar için, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli, somon proteini içeren süper premium kedi mamasıdır.
  • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir.
  • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir.
  • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır.
  • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır.
  • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz.
  • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz.

İçindekiler:

İşlenmiş Somon Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitaminler ve Mineraller, Somon Yağı, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular - Antioksidanlar. Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum. Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat. Vitamin A (E672) 18,000 IU/k, Vitamin D3 (E671) 1,500 IU/kg, Vitamin E (3a700), 200 mg/kg, Vitamin C (Stay C) 200 mg/kg, Taurin 1,500 mg/kg

Besin Değerleri
Ham protein %32, ham yağ %15, ham kül %8, ham selüloz (Lif) %2

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Balık