Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg
Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg
Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg
Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 1.175,37 TL(KDV Dahil)
indirimli : 940,29 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550811637
127,98 TL 'den başlayan taksitlerle
İndirim

Royal Canin French Bulldog Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

French Bulldog Adult, hedefe yönelik besin öğeleriyle deri, eklemler ve kasların desteklenmesine yardımcı olurken, özel tasarlanmış mama tanesi sindirimin iyileştirilmesine yardım eder ve gaz üretimini azaltır. 12 aylıktan büyük safkan Fransız Bulldog ırkı köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu basık yüzlü ırk için özel hazırlanmış tasarıma sahip mama tanesinin yakalanması ve çiğnenmesi kolaydır.  Fransız Bulldog ırkı köpeklerin kaslı vücudunu destekler. Güçlü deri bariyerini destekleyerek deri kıvrımı dermatitinin önlenmesine yardımcı olur. Özel formülasyon gaz ve dışkı kokularını azaltır. 

 

İdeal kas kütlesi
French Bulldog Adult, içeriğindeki ideal protein oranı (%26) sayesinde, kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur. Buna ek olarak, formülü L-karnitin içerir.

Dışkı kokusunun azaltılması
Bu formül sindirim sorunlarına ve dışkının kötü kokmasına neden olabilen bağırsak fermantasyonunun azaltılmasına yardımcı olur.

Deri sağlığı
EPA&DHA ile zenginleştirilmiş özel formül, derinin bariyer görevinin desteklenmesine ve deri sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Özel tasarlanmış kuru mama tanesi: Brakiosefalik çene
French Bulldog ırkı köpeğinizin, mama tanesini kolayca almasını ve çiğnemesini teşvik edecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

 

İÇİNDEKİLER

 

BileşimPirinç, buğday, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolatı*, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, hidrolize kabuklu deniz ürünleri (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı ), yeşil çay ve üzüm ekstraktı (polifenol kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).

*L.I.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.

 

Katkı Maddeleri (kg başına): Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30400 IU, D3 Vitamini 800 IU, E1 (demir) 52 mg, E2 (iyot) 5,2 mg, E4 (bakır) 10 mg, E5 (manganez) 67 mg, E6 (çinko) 201 mg, E8 (selenyum) 0,11 mg. Teknolojik Katkı Maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr. Koruyucular ve antioksi

 

Analiz Değeri: Protein: %26 - Yağ: %18 - Ham Kül: %6 - Ham lifler: %1,3, EPA/DHA: 4g/kg

 

 

Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Small Medium
Özel Mamalar
FrenchBulldog
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR