Purele Dermapet Dermatolojik Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml
Purele Dermapet Dermatolojik Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml

Purele Dermapet Dermatolojik Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml

Marka : Purele
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 194,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 175,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8680782190018
23,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Purele Dermapet Dermatolojik Kedi ve Köpek Şampuanı 450 ml


KLİNİK BİLGİLER: Dermapet Şampuanı gözle temas ettirmeyiniz 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız. Gebe hayvanlarda kullanımının sakıncası bulunmaz.

KONTRAENDİKASYONLAR: Butylphen-yl methylpropional ihtiva eder. Duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. 

Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir. 30 derece ısının altında muhafaza ediniz. Raf ömrü 2 yıldır. 

ENDİKASYONLAR: Köpeklerde yıkama temizlik derinin yumuşaklığı ve parlaklığının korunmasında etki eden, kaşıntı giderici, antiseboroik, antiseptik ve koku giderici amaçlarda kullanılır. Kremli tüylü kedi ve köpek kolay tarama özellikli kremli şampuandır. Tüylerde parlaklık sağlayan özelliğe sahiptir. yıkama ve sonrası için  tüylerin ayrışma yöntemiyle kolay bir şekilde tarama sağlar. Deri ve Tüy temizleyicidir. 

KULLANIM ŞEKLİ ve DOZU: Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli (10ml*) Purele Biologeti’c Şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak,el ile frigsiyon yapılarak deriye ve tüylere tamamen nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika bekledikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekli görüldüğünde uygulama tekrarlanır.

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.Uygulama sonrası eller su ile yıkanmalıdır. Gözlere, ağıza, kulaklara, burun ve genital bölgelereuygulanmamalıdır.

MUHAFAZA ŞARTLARI ve RAF ÖMRÜ:Kendi ambalajı içinde, oda ısısında, direkt güneş ışığından ve nemden uzakta muhafaza edilmelidir.

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Çeşit
Özel Şampuanlar
Gramaj
401-1000ML
Kıl Yapısına Göre
Her Kıl Yapısına Uygun
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR