Pet Active D-Kaltabs 84 Tab Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti
Pet Active D-Kaltabs 84 Tab Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti

Pet Active D-Kaltabs 84 Tab Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 147,84 TL
indirimli : 133,06 TL
Barkod : 8698931092090
18,11 TL 'den başlayan taksitlerle

Bio Active D-Kaltabs 84 Tab Kedi ve Köpek Kalsiyum Tableti

Kedi ve Köpekler İçin Kalsiyum Tableti
Kedi ve Köpek dostlarımızın hayatlarının her döneminde ihtiyaç duydukları kalsiyumu karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış destek ürünüdür.
 
Kalsiyum, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır.
 
Tüm bu nedenlerden dolayı dostlarımızın günlük kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanması son derece önemlidir. Özellikle hamilelik ve süt verme dönemlerinde hem annenin hem de yavrunun ihtiyaçları önemli ölçüde artmıştır.
 
Aynı şekilde hızlı büyüyen büyük ve dev ırklar 24 aylığa kadar gelişmeye devam ederler. Bu kritik dönemde kalsiyum ihtiyaçlarının yeterince karşılanmaması ömür boyu düzeltilemeyecek iskelet sorunlarına yol açabilir.
 
 
D-kaltabs, kalsiyum ve fosforun yanında yeterli miktarda D vitamini de ihtiva eder.
Uyarılar;
Sadece hayvan sağlığı için kullanılır. Çocukların erişemeyeceği bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.İlaç değil yem katkısıdır, tedavi amacıyla kullanılmaz.
 
Vitaminler Kedi, Köpek
Yararı Kas Ve İskelet
Formu Tablet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR