Pet ActiveGlucochond Köpek Eklem Sağlığı Vitamini 60 Tablet
Pet ActiveGlucochond Köpek Eklem Sağlığı Vitamini 60 Tablet
Pet ActiveGlucochond Köpek Eklem Sağlığı Vitamini 60 Tablet

Pet Active Glucochond Köpek Eklem Sağlığı Vitamini 60 Tablet

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 564,48 TL(KDV Dahil)
indirimli : 508,03 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698931092069
69,15 TL 'den başlayan taksitlerle

Bio Active Glucochond Köpek Eklem Sağlığı Vitamini 60 Tablet

 
Kedi ve Köpekler İçin Eklem Güçlendirici

Kedi ve Köpekler dostlarımızın sağlıklı ve güçlü eklemlere sahip olarak dilediklerince koşup oynayabilmeleri için özel olarak formüle edilmiş destek ürünüdür.
 
Kalsiyum, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da vücutta en fazla bulunan mineraldir. Kemiklerin ve dişlerin yapısını oluşturmanın yanı sıra kanın pıhtılaşmasında, eklemlerin yapılandırılmasında, kalp atışlarının düzenlenmesinde ve sinir sisteminin onarılmasında çok önemli görevleri vardır.
 
Glukozamin evcil hayvanların vücudunda özellikle iskelet sisteminde çok önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun ana maddelerindendir. Tendon bağ, omurlar arası disklerde, hücre zarında eklem içi yastıkçıklarda ve kıkırdak dokusunda bulunur.
Kondriotin de aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza, bağ dokusu ve gözlerin yapı taşı olarak görev yapar. Glukozamin ve kondriotin birlikte kullanıldığında birbirlerinin etkilerini arttırılar.
MSM Methylsulfonylmethane, organik sülfürün kaynağı, antioksidan bir molekül ve kıkırdağın yapısında bulunan kritik bir mineraldir.
GlucoPET Glukozamin,kondriotin sülfat ve MSM nin yanı sıra Vitamin C,Vitamin D3 ve mangan gibi kemik ve eklem için gerekli tüm vitamin ve mineralleri yeterli miktarda ihtiva ederek, eklem ve kıkırdak doku bölgelerinde oluşacak ağrıları azaltır, direnci ve elastikiyeti arttır. Yaşlı dostlarımızın hareketliliklerinin kolaylaşmasına yardımcı olu
 
MSM (Methylsulfonylmethane), organik sülfürün kaynağı, antioksidan bir molekül ve kıkırdağın yapısında bulunan kritik bir mineraldir.
VitaminlerKöpek
YararıEklem Sağlığı , Kas Ve İskelet
FormuTablet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR