Advance Young Sterilized Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg
Advance Young Sterilized Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg
Advance Young Sterilized Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg

Advance Young Sterilized Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg

Marka : Advance
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 739,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 665,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8410650174501
90,64 TL 'den başlayan taksitlerle

Kısırlaşmış yavru maması olan Advance Young Sterilized, kedinizin erken kısırlaştırmayla yaşayacağı beslenme problerinin önüne geçer. İdeal yavru kedi gelişimi için gerekli tüm besin maddelerini içeren kedi mamasıdır.

Kedi Konservesi
85 Gr Konserve Hediyeli!

Advance Young Sterilized Tavuklu Kısırlaştırılmış Yavru Kedi Maması 1.5 Kg

Kısırlaştırılmış yavru kediler için özel olarak formüle edilerek oluşturulan ürün gençlik döneminde ki kısır kediler için özel olarak üretilmiştir.

Tavuk ve pirinç içeriği ile oluşturulan formülü sayesinde kedinize en uygun beslenme imkanını sağlar.

24 aylığa kadar olan genç kısırlaştırılmış kediler için özel formüle edilmiştir: Dengeli protein ve yağ oranı: 2 yaşına kadar olan kedilerin sağlıklı kas kütlesi oluşturulması ve enerji ihtiyaçlarının karşılanması için. Kısırlaştırılmış olan kedinin tüm ihtiyaçları gözü önünde bulundurulmuştur. Yüksek lif içeriği ve L-Karnitin: Mamanın enerji seviyelerini düşürmek ve kedinizin yağlanmasını önlemek için. Optimum kalsiyum-fosfor oranı: Yavru kedinizin kemiklerinin sağlıklı gelişmesi için. Omega 3 ve 6 yağ asitleri

Özellikler ve yararları

ANA BESİN MADDELERİ OLARAK TAVUK VE PİRİNÇ : Sindirimi kolay, sindirim sistemi sağlığını korumak için mükemmel protein ve karbonhidrat kaynakları.

İDEAL BÜYÜME: Protein, yağlar, vitaminler ve mineraller gibi enerji sağlayan ve besin değeri açısından yüksek besin içerikleri ile yavru kedinin ideal bir şekilde büyümesi ve gelişmesi sağlanır.

LİFLER VE L-KARNİTİN: Mamanın içindeki kalori miktarının azalmasını sağlar. Böylece kedinizin yağ depolamasının önüne geçilir.

AKTİF İMÜNOGLOBİNLER: Doğal proteinler ile sindirim sistemi sağlığı korunur.

TAURİN VE OMEGA 3 YAĞ ASİTLERİ: Sağlıklı görme duyuları için. Dengeli mineral ve diğer içeriklerin bileşimi sayesinde idrar pH'ı nötr olur ve idrar yolları sağlıklı çalışır.

Bileşenler
Tavuk (%16,5), mısır glüteni, pirinç (%14%), kurutulmuş hayvan proteinleri, darı, kurutulmuş kümes hayvanı proteinleri, hidrolize hayvan proteinleri, buğday glüteni, hayvansal yağlar, bezelye lifleri, pancar küspesi, monokalsiyum fosfat, kurutulmuş yumurta, sebze lifleri, balık yağı, maya, kalsiyum karbonat, potasyum klorür, soya yapı, plazma proteinleri, fruktooligosakaritler, tuz, nükleotidler. Katkı maddeleri/kg :Vitamin A 33600 IU, Vitamin D3 1800 IU, Vitamin E 710 mg, Vitamin C(Askorbil monofosfat kalsiyum sodyum tuzu) 500 mg, Biotin 0.07 mg, Taurine 1630 mg, L-carnitine 500 mg, Demir fumarat 150 mg (Fe: 46 mg), Demir sülfat monohidrat 261 mg (Fe: 85 mg), Potasyum iyodür 1,9 mg (I: 1.4 mg), Bakır sülfat pentahidrat 34 mg (Cu: 8.8 mg), Manganez sülfat monohidrat 124 mg (Mn: 40 mg), Çinko sülfat monohidrat 444 mg (Zn: 162 mg), Sodyum selenit 0.24 mg (Se: 0.11 mg), Antioksidanlar.

Analizi: Protein 39 %, Yağ 13 %, Ham lif 4.3 %, Inorganik madde 7.0 %, Kalsiyum 1.2 %, Fosfor 0.9 %, Sodyum 0.3 %, Nem 8.0 %

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış)
Paket Boyutu
1,5 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR