Advance Mama

Advance mama, Affinity’nin üstün kalite kedi ve köpekler için ürettiği mama grubudur. Veteriner Hekimler tarafından formüle ve tavsiye edilen Advance, dostunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir. Advance mama evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir ömür geçirmesine katkıda bulunan en son, en güncel bilimsel veriler örnek alınarak üretilen kedi ve köpekler için üretilen marka mamadır. Her ırktan ve her yaştan kedi ve köpekler için uygun, özel besin ihtiyaçlarına da yönelik olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İyi bir sağlığın temelinde güçlü bağışıklık sistemi yatar. Bu sebeple Advance mama’nın özel Immuneplus formülü aktif immünoglobulin ve doğal polifenollerin güçlü bileşimi içermektedir. Böylece evcil hayvanlarınızın bağışıklık sisteminin tepki vermesi daha güçlü olur. Doğru beslenme sayesinde en iyi sağlık düzeyine sahip olurlar. Bu yeni formül, Affinity veteriner beslenme uzmanlarınca bilimsel olarak kanıtlanmış, hayvan beslenmesi alanında çığır açan bir yeniliktir. Bu özellikleri ile Advance mama, zaten muhteşem lezzeti ve sindirilebilirliği ile tanınan super premium sınıfı mamalarımızın arasındaki yerini almıştır. Sadece insanların değil, evcil hayvanların da beslenmeleri dengeli olmalıdır. Bu sebeple kaliteli bir mama markası seçilmelidir. Advance mama oldukça kaliteli bir markadır. Evcil hayvanların sağlığındaki rolün bilincinde olarak tüm evcil hayvanların ihtiyacını karşılayacak şekilde özel olarak üretilirler. Evcil hayvanların yaşı, ırkı ve kısırlık durumuna göre alması gereken günlük besin değerli de değişir. Sizin evcil hayvanınız da yeterli protein, vitamin ve mineralleri alamazsa ya da yoğun tahıl içeren mamalarla beslenirse bağışıklık sistemi çökebilir. Bu duruma bağlı olarak da başka sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Advanca mama çeşitleri ise kedi ve köpeklerin her yaşta alması gereken farklı besin değerlerine göre farklı mama çeşitleri sunar.

Advance Kedi Maması

Kedilerin ve köpeklerin sağlıklı olduğunu gösteren işaretlerden biri de tüyleridir. Özellikle de kedilerin tüylerinin dökümünde azalma ve parlak oluşu, bağışıklık sistemlerinin de sağlıklı olduğunun göstergesidir. Advance kedi maması, veterinerler tarafından da oldukça tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Advance kedi mamasının içeriğinde immuneplus sayesinde aktif immünoglobulin ve polifenollerin içerir. Her bir kedi ırkı için uygun olan bu formül, aynı zamanda kedilerin bağırsak sistemlerini de korur. Buna ek olarak Advance kedi maması, kedilerin dışkısının yumuşak olmasını engeller ve dengeli bir sindirim sistemi sağlar. Advance kedi maması, bağışıklık sistemini güçlendiren yüksek oranda protein içerir. Özellikle kedilerin kas gelişimine yardımcı olan protein enzimleri sayesinde, kas dokularını güçlendirir. Advance kedi maması çeşitlerini üretilirken kısır kedi, yavru kedi ve yetişkin kediler için protein, tahıl, vitamin ve mineral oranlarında farklılık yapmaktadır.

Advance Yavru Kedi Maması

Advance Yavru kedi maması, yavru kedilerin ağız ve çene yapılarına göre üretim yapmaktadır. Ayrıca kedilerin gelişimleri için gerekli olan tüm mineral ve vitaminleri de barındırır. Kedilerin yavruluktan yetişkinliğe geçişte ve kısırlaştırma işleminden sonra tahıla olan ihtiyaçları azalır, vücutlarında yağ depolama eğilimleri artar. Dolayısıyla kedilerin vücutlarında toplanan yağ kitlesi, yetişkin kedilerin iç organları üzerinde olumsuz etki yaratır. Advance yavru kedi maması ve advance kısır kedi maması olan sterilize mamalarda düşük yağ oranı içerir, hindi ve somon lezzetleriyle üretilmektedir. Bu mamalar hem kedinizi mutlu eder, hem de yetişkin kedinizin kilo kontrolünü sağlar. Somonlu ve hindili advance kedi maması, hassas çeşitleriyle sindirim sorunu olan kedilere en çok önerilen mamalardan biriyken, kitten Advance yavru kedi maması, yüksek taurin değerleri ile yavru kedilerin günlük enerji ihtiyacı için birebirdir.

Advance Köpek Maması

Advance mama sadece kediler için değil aynı zamanda köpekler için de mama üretmektedir. Advance köpek maması, farklı ırktan ve farklı boyuttan köpeklerin gündelik beslenme ihtiyacını eksiksiz karşılar. Terrier, German shephard gibi köpek ırklarına özel hazırlanan içerikler, özellikle köpeklerin deri ve tüy sağlığı düşünülerek özel olarak üretilmektedir. Köpeklerin boyutu ve çene yapısının çiğnemedeki etkisi düşünülerek sınıflandırılan Advance köpek maması çeşitleri küçük, orta ve büyük ırk köpeklere uygun farklı tanecik yapıları ile tamamen hijyenik bir ortamda paketlenir. Eklem kıkırdaklarının da sağlam kalması ve her yaşta eklem sağlığının desteklenmesi için kondroidn ve glükozamin içeren Advance köpek maması çeşitleri de bulunmaktadır. Bu Advance köpek maması çeşitleri yetişkin mamalarda da yağı enerjiye çeviren l-karnitin enzimleri içerir. Veteriner hekimlerin de önerdiği Advance köpek maması çeşitleri köpeklerin kalp sağlığını korur ve kemik gelişimini destekler. Özellikle yavruluk dönemlerinde kas gelişimi için yüksek enerji ve harekete ihtiyaç duyan köpekler için de Advance yavru köpek maması, nükleotidli özel yapısı sayesinde hücre yenilenmesini destekler ve yeni hücre oluşumunu hızlandırır. Prebiyotiklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde bağırsak sistemini de korur Advance yavru köpek maması. Buna ek olarak sindirim sistemi hassas olan yavru köpeğiniz için de ideal bir seçim olduğunu belirtmeliyiz. Kediniz ve köpeğiniz için en uygun Advance mama çeşitlerini kapıda ödeme ve peşin fiyatına taksit seçenekleriyle Türkiye’nin online 1 numaralı petshop markası petburada.com’da bulabilirsiniz.

Devamını Göster

127,92 TL KDV Dahil
159,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
303,92 TL KDV Dahil
379,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
495,92 TL KDV Dahil
619,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo