Canvit Immunity Tahılsız Köpek Ödülü 200 Gr
Canvit Immunity Tahılsız Köpek Ödülü 200 Gr

Canvit Immunity Tahılsız Köpek Ödülü 200 Gr

Marka : Canvit
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 20,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8595602508785
2,49 TL 'den başlayan taksitlerle

Canvit Immunity Tahılsız Köpek Ödülü 200 Gr

 

Özellikle sık hastalanan ve vücut direnci düşük köpekler için hazırlanmış mükemmel bir ödül.Köpeğinizi ödüllendirirken immun sisteminide desteklemeye yardımcı olur.

 

İçeriği: Patates, kuzu (% 15), sıvı nişasta, ringa balığı yağı (% 5),hidrolize tavuk karaciğeri, kolajen, bira mayası (mannanoligosakkarid kaynağı),kurutulmuş Spirulina (% 2), kurutulmuş kangur (% 1).

Analitik bileşenler: Ham protein% 17,0, yağ içeriği% 7,5, nem% 17,0,ham kül% 3,5, ham elyaf% 1,5. 1 kg'a kadar besleyici ilave maddeler:C vitamini (E301) 600 mg.

 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

Kullanımı
Köpek
Yararı
Genel Destek
Formu
Tablet