Tropifit Premium Plus Yavru Tavşan Yemi 750 Gr
Tropifit Premium Plus Yavru Tavşan Yemi 750 Gr

Tropifit Premium Plus Yavru Tavşan Yemi 750 Gr

Marka : Tropifit
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 179,90 TL
indirimli : 161,91 TL
Barkod : 5900469504321
22,04 TL 'den başlayan taksitlerle

Tropifit Premium Plus Yavru Tavşan Yemi 750 Gr

 
​SEBZE VE BİTKİ KATKILI YAVRU TAVŞAN YEMİ
Vitaminler bakımından zengin kurutulmuş sebze ve aromatik bitki katkılı, ot, yonca, elma, ayçiçeği içeren, yavru tavşanlar (8 hafta ‒ 1 yaş arası) için tam porsiyonlu, diyet lifleri bakımından zengin bir granül yemdir.
Tropifit Premium Plus Yavru Tavşan Yemi; zengin formülü, gelişen tavşanlara gerekli bütün besin maddelerini sağlar.
İçeriğinde bol miktarda bulunan diyet lifleri ile pancar ve bitki katkısı sindirimi düzenler.
Yemin içeriğinde bulunan maddelerinin birçoğunun sahip olduğu prebiyotik özellikler, uygun bir bağırsak florasının gelişmesini Stimüle etmekte ve tavşanların bağışıklık sistemlerini desteklemektedir.
Zeolit katkısı dışkı kokusunu azaltır.
Yem tüm tahıl tanecikleri, genetik olarak modifiye edilmiş (GMO) maddeler, koruyucu katkı maddeleri, tatlandırıcılar, şeker ve aroma katkıları içermez.
Beslenme: Büyüme çağındaki tavşanların (8 aya kadar) granüllere sürekli erişimlerinin olması gerekir. 8 aydan sonra tavşanların diyetlerindeki granül miktarı azaltın (günlük miktar 50-80 g olana kadar) ve saman ile taze sebze miktarını artırın. Hayvanın samana ve suya sürekli erişiminin olması gerekir.
Yavru tavşanlar için tam yem. 
 
İçerikler: Tahıllar (mısır dahil), bitkisel kökenli içerikler (ot içeren granül %9, yonca içeren granül %6, maydanoz, nane, papatya, aynısefa çiçeği), meyveler (granülde bulunan kurutulmuş elma %9), sebzeler (kurutulmuş pancar %2, kurutulmuş havuç %2), tohumlar (granülde bulunan ayçiçeği %3, granülde bulunan %1,5 keten tohumu dahil), mineraller (zeolit %1).[AW1]  İlave içerikler: renklendiriciler. 
 
Analiz: ham protein %13,5, ham yağ %4,2, ham selülöz %13,0, su %11,0.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR