Tropifit Premium Plus Tavşan Yemi 750 Gr
Tropifit Premium Plus Tavşan Yemi 750 Gr

Tropifit Premium Plus Tavşan Yemi 750 Gr

Marka : Tropifit
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 179,90 TL
indirimli : 161,91 TL
Barkod : 5900469504420
22,04 TL 'den başlayan taksitlerle

Tropifit Premium Plus Tavşan Yemi 750 Gr

 
SEBZE VE BİTKİ KATKILI TAVŞAN YEMİ
Vitaminler bakımından zengin kurutulmuş sebze ve aromatik bitki katkılı, ot, yonca, elma, ayçiçeği içeren, tavşanlar için tam porsiyonlu, diyet lifleri bakımından zengin bir granül yemdir.
İçeriğinde bol miktarda bulunan diyet lifleri ile pancar ve bitki katkısı sindirimi düzenler ve tüy topaklarının oluşmasını kısıtlar.
Yemin içeriğinde bulunan maddelerinin birçoğunun sahip olduğu prebiyotik özellikler, uygun bir bağırsak florasının gelişmesini stimüle etmekte ve tavşanların bağışıklık sistemlerini desteklemektedir.
Zeolit katkısı dışkı kokusunu azaltır.
Tropifit Premium Plus Tavşan Yemi  tüm tahıl tanecikleri, genetik olarak modifiye edilmiş (GMO) maddeler, koruyucu katkı maddeleri, tatlandırıcılar, şeker ve aroma katkıları içermez.
 
Beslenme: Günde iki kez veriniz. Günlük dozaj: 50-80 g/24 saat. Hayvanın samana ve suya sürekli erişiminin olması gerekir. Tavşana ayrıyeten taze sebze ve bitki veriliyorsa yem miktarı azaltılabilir.
Tavşanlar için tam yem. 
 
İçerikler: tahıllar (mısır dahil), bitkisel kökenli içerikler (ot içeren granül %13,5, yonca içeren granül %3, papatya, nane, maydanoz, saman, aynısefa çiçeği), meyveler (granülde bulunan kurutulmuş elma %10,5), sebzeler (kurutulmuş pancar %2, kurutulmuş havuç %2), tohumlar (granülde bulunan ayçiçeği %1,5, granülde bulunan %1,5 keten tohumu dahil), mineraller (zeolit %1).[AW1]  İlave içerikler: renklendiriciler. 
 
Analiz: ham protein %11,0, ham yağ %3,8, ham selülöz %15,5, su %11,0.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR