Petzoom Tüy Bakım Seti
Petzoom Tüy Bakım Seti
Petzoom Tüy Bakım Seti
Petzoom Tüy Bakım Seti

Petzoom Tüy Bakım Seti

Marka : Petzoom
İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 129,89 TL(KDV Dahil)
indirimli : 118,88 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8682538366913
16,18 TL 'den başlayan taksitlerle
Pet zoom Evcil Hayvan Bakım Seti +Tüy Kesici Tarak

Amerkia'da satış rekorları kıran bu set ile artık evcil hayvanlarınızın bakımını çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik evcil hayvanlarınızın tüylerini temizlerken aynı zamanda masaj etkisi gösterdiğinden ; bu durum hem hayvanlarınızın hoşuna gider hemde sizi büyük zahmetlerden kurtarır. Islak yada kuru kullanabilirsiniz. . Paket içerisnde bonus olarak bir adet tüy düzenleyici bulunmaktadır. Uzun ve kısa kesimler yapabileceğiniz bu trimmer ile evcil hayvanlarınızın tüylerini düzenleyebilirsiniz.

Özellikler :      

    Petzoom?un fırçasının en büyük özelliği tek dokunuşta fırçanın kendini temizlemesidir. Tüyü çekmez.Ayarlana bilir ıslak kuru kullanım.Evcil hayvanınızın esnek ve rahat hissetmesini sağlar.Tek dokunuşta fırça kendini temizler.Uzun ömürlü metal uçlu fırça.Kısa ve Uzun Tüylü Kedi ve Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarak, tüm kedi ve köpekler için ideal olarak tasarlanmıştır. Tüy dökülmesi problemleriniz için etkili ve sağlıklı çözüm yoludur, düzenli kullanım sonucunda evinizdeki tüy saçılmasında %90 azalma sağlar.Ürün, evcil hayvanlarınızın dökülmek üzere olan ölü tüy ve deri tabakalarını kesmeden temizler. Evcil hayvanlarınızın sağlıklı tüylerinin uzamasına engel olan ölü tüyleri ve hayvanlarınızın üzerinde bulunan partikül, akar ve tozları toplar. Deri üzerindeki kan dolaşımını kuvvetlendirir ve canlı, sağlıklı tüylerin gelişimine yardımcı olur.Kısa ve Uzun Tüylü Kedi ve Köpekler İçin Tüy Alıcı Tarağı tarama, tüy alma, temizleme gibi değişik işlevlerde kullanabilirsiniz. Tüm Kediler, Alman Kurdu (German Shepherd), Golden Retriewer, St.Bernard, Dogo, Danua ve benzeri tüy yapısına sahip köpeklerinizin tüy bakımlarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

1. En iyi sonuç için evcil hayvanınızı yıkayıp kuruladıktan sonra ve ayda 2 defa kullanınız.
2. Tarağı kedinizi veya köpeğinizin tüylerinin çıkış ve saat yönü şeklinde kibarca dipten yukarı doğru tarayınız.
3. Evcil hayvanınızın tüylerinde çok fazla dolaşma veya keçeleşme varsa, öncelikle bu keçeleri temizleyin, sonra tarak ile tarayın.
4. Bu tarak kediniz veya köpeğiniz üzerindeki sistem ölü tüylerin kolayca alınabilmesi için tasarlandığından, aynı bölgeyi 2?den fazla taramanıza gerek yoktur. Aşırı taramalar evcil hayvanınızın cildinde tahribata ve kızarıklıklara neden olabilir.
5. Evcil hayvanınızın hassas bölgelerinde, daha nazikçe kullanınız.
6. Bu taragı kullanırken aşırı güç harcamayınız ve tüyleri yolmayınız. Ölü tüyler en hafif taramada bile kolayca çıkacaktır.

 
Dikkat Edilecek Hususlar:

*Tarama sırasında aşırı miktarda tüy etrafa saçılabileceği için, köpeğinizin silkelenebileceğini düşünerek uygun bir ortamı tercih etmeniz önerilir.
*Cilt problemleri, egzama, uyuz benzeri sağlık problemleri olan hayvanlarda iyileşmeden önce ürünü kullanmayınız.
*Bu ürün tüy dökümünü doğrudan azaltmaz. Evcil hayvanınız belirli dönemlerde tüy dökmek durumundadır. Bu hayvanınızın doğal dengesinin gereğidir. Tüy dökme evreleri başta olmak üzere tüm yıl boyunca en sağlıklı şekilde tüy değişimini çabuklaştıran ve bu süreçte siz ve eviniz için daha az sorun çıkmasına yardımcı olur.
*Ayrıca sürekli bakım ile insan sağlığına zararlı tüm akar ve tozlarda hayvanınızdan uzaklaştırılmış olur.
*Kullandıktan sonra çelik kafayı yıkayıp temizleyerek kurutunuz ve plastik koruyucu kısmı takınız.

 
Paket İçeriği :

1 Adet Petzoom fırça
1 Adet Trimmer hediye
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR