Ferplast Hamster Sirk Kafesi
Ferplast Hamster Sirk Kafesi
Ferplast Hamster Sirk Kafesi
Ferplast Hamster Sirk Kafesi
Ferplast Hamster Sirk Kafesi

Ferplast Hamster Sirk Kafesi

Marka : Ferplast
İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 2.340,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 2.141,69 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8010690100678
291,51 TL 'den başlayan taksitlerle

Ferplast Hamster Sirk Kafesi

Hamsterların keyifli zaman geçirmeleri için tasarlanmış hamster oyun alanı. Bu hamster oyun evi, erişkin ve cüce hamsterlara oyun alanı olmasının yanında sağlıklı ve güvenilir yaşam alanı sunmaktadır. Mimari ve görsel olarak Ferplast tasarımcıları tarafından gerçek bir sirk alanından esinlenerek üretilmiştir.  Kafes, merdivenlerle birbirine bağlanan birden fazla seviyeye ve hamsterınızın yiyebileceği, içebileceği, oynayabileceği veya dinlenebileceği geniş bir yaşam alanına sahiptir .

Hamsterlar ev içerisinde sürekli kapalı kafesinden sıkıldığı ve ona eğlenceli bir mekan sunmak gerektiği düşünülmüştür. İçerisindeki merdiven den tırmanışlar, hamster koşu çarkında atılan enerjinin yanında keyifle uyuyacakları terası onlara keyifli vakit sunar.

Çatısı temizlik için kolayca çıkarılabilir. Bu sayede kolay temizliğin yanı sıra hamsterınızla iletişim kolaylığı sağlar.

Kısa süreli eğlence zamanı ayırmak için kullanıldığında taban kısmına talaş konulmasına ve alanı daraltılacağı düşünülerek ekstra hamster oyuncakları yerleştirilmesine gerek yoktur. İçerisinde kalış ve eğlence zamanı uzarsa mutlaka talaş kullanılması önerilir ve talaşın etrafa saçılmaması için tasarlanmış yüksek kenarlıklı taban plastiği evinizin kirlenmesini engeller.

Hamster sirk kafesinde kullanılan hamster çarkları, suluk, mama kabı ve kaydıraklarının minimal tutulmasının sebebi aynı zamanda kısa süreli yaşam alanı olarak da kullanılmasındandır. Uzmanların tavsiyesi bu kafesin eğlence alanı olarak hamster kafesinize tünellerle bağlayarak ek birim olarak kullanmanızdır.

 

Sirk çadırı şeklindedir, dekoratif bir görünüm sağlar.

12 x 14 cm ebatlarında 1 adet kapısı bulunmaktadır.

Hamster kafesinin içerisinde aksesuar olarak, hamster suluğu, yemlik, hamster yuvası, asma kat, merdiven ve hamster çarkı bulunmaktadır.

Hamster kafesinin üzerindeki resimler yapıştırma olarak bulunmaktadır, isteğe göre dekore edilebilir.

Ferplast hamster kafesi kolayca üst kısımdan açılır ve temizliği rahat yapılır.

Ebatları

En            :   34 cm

Boy          :  49,5 cm

Yükseklik :  42,5 cm

Lütfen dikkat: bu kafes cüce hamsterler için uygundur. Ürünün kurulumu sırasında dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Size gönderilen üründe bir yanlışlık, eksiklik veya hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR