Trixie Hamster Köşe Tuvaleti Yeşil 11 x 11 x 8cm
Trixie Hamster Köşe Tuvaleti Yeşil 11 x 11 x 8cm

Trixie Hamster Köşe Tuvaleti Yeşil 11 x 11 x 8cm

Marka : Trixie
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 263,52 TL(KDV Dahil)
indirimli : 210,81 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4011905062563
28,69 TL 'den başlayan taksitlerle

Trixie Hamster Köşe Tuvaleti Yeşil 11 x 11 x 8cm

Hamsterlar için üretilmiş tuvalet kabıdır. Kafes içerisinde şık görünümünün yanında kullanıldığında kafesi temiz tutma gibi işlevselliği vardır. Hamster tuvaleti olan kafeslerde eğer hamsterınız tuvalet eğitimi almışsa temizliği çok daha kolay olacaktır.

Plastik malzemeden üretilmiştir. 3 parçadan oluşan ürün

Alt tuvalet bölümü: Hamsterlar için üretilmiş kumlar mevcuttur ve bu kumları koyacağınız hazne kısmıdır.

Üst kapak bölümü: İçerisindeki talaş ve Petinizin dışkılarının köşe tuvaletinin içerisinden kafes içerisine dağılmasını önler ve şeffaf oluşu size tuvaletin kirliliğini kolay görmenizi sağlar

Temizleme Küreği ile içerisindeki dışkının ve kirlenmiş talaş v.b. kolaylıkla ellerinizi kirletmeden temizlemenize yardımcı olur.

 Hamster sahipleri hamster malzemeleri sipariş ederken bu ve buna benzer ürünleri göz ardı etmektedir. Halbuki; hamster yemi, hamster kafesi gibi hamster köşe tuvaleti de onun sağlıklı bir yaşam alanı şekillendirmekte etkin bir üründür.

Temizlemesi ve dağınık alanları tek bir noktada toplaması bakımından kafes içi temizliği uzun süre sağlar. Hamster tuvaletleri kafes içerisindeki talaşın da daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlar. Plastik malzemeden üretildiğinden tuvaletin temizlenmesi de kolaydır. kir tutmaz kolay temizlenir.

Tuvalet canlı renklerde üretilmiştir. Renk bakımından örnek resimdekine yakın renklerde gönderim yapılmaktadır. Her tür hamster kafesi için uygundur. Kafes içerisinde mama kabından uzak bir köşeye yerleştirmeniz zamanla hamsterınızın buraya tuvalet yapmasını sağlayacaktır. Tuvalete alıştırmak için bir kaç parça kafes içine yapılmış dışkı yada idrarlı talaşı tuvalet içerisine koymanız onun tuvaletine daha kolay alışmasını sağlayacaktır.

Ürün ölçüler: 11x11x8 cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR