Sizin İçin Seçtiklerimiz
Kampanyalı Kedi Mamaları
Kampanyalı Köpek Mamaları
Köpeğinize Özel
Kedinize Özel
 • %100
  ORİJİNAL ÜRÜN
 • GÜVENLİ
  ALIŞVERİŞ
 • PEŞİN FİYATINA
  4 TAKSİT İMKANI
 • 249 TL VE ÜZERİ
  ÜCRETSİZ KARGO

PETSHOP

Türkiye'nin online olarak hizmet veren en büyük petshop mağazası olma gururunu taşıyoruz! 25 yıllık sektörel tecrübemizin uluslararası ticaretle pekişmesi ile tüm evcil hayvan malzemelerini en doğru fiyatlarla kapınıza kadar getiren petburada.com, %100 orijinal ürün tedariği ile Türkiye'nin en büyük online evcil mağazasıdır. Bu zirveyi siz değerli dostlarımızla birlikte 16 yıldan beri koruyoruz.

Kedi maması, köpek maması, kedi kumu ve diğer evciller için üretilmiş yemler gibi sürekli tüketime uygun ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırma çabasındayız. PetBurada.com'da kedi, köpek, kuş, balık ve kemirgenler için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünler birçok alışveriş sitesi gibi oradan buradan değil, direkt distribütör firmasından ya da üreticisinden alınmaktadır.

PETSHOP PETBURADA

Tamamı yerli sermaye ile kurulu PetBurada.com, milli değerlerine ve kalitesine önem vermeyi amaç edinmiştir. Satışa sunulan tüm ürünlerimizi 2500 m2 ısı yalıtımlı, hijyen kurallarının uygulandığı ve gıda depolamaya uygun operasyon merkezimizde depolamaktayız.

İki veteriner hekim tarafından kurulan ve işletilen PetBurada.com'da her personelin işe başlarken ilk şartının mutlaka bir evcil hayvan besliyor olması, kurucusundan paketlemecisine kadar herkesin evcil hayvan sevgisi taşıması, bizlerin yaptığımız işe olan saygımızın kanıtıdır.

Kurulduğu günden bu yana ilklere imza atan Petburada.com sizlerin desteği ile büyümeye devam edecektir. Şimdilik fiziki 6 mağazası, çok yakında tüm Türkiye'de sizlerden biri olmayı hedeflemektedir. Siz minik dostlarımıza daha çok vakit ayırın diye çalışıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR