Hill’s, 70 yılı aşkın bir süredir, faaliyetlerini evcil hayvan sağlığına ve beslenmesine adamış bir marka olarak, veteriner hekimlerin kendi evcil hayvanlarını beslerken tercih ettikleri ve evcil hayvan sahiplerine tavsiye ettikleri dünyaca ünlü bir kedi ve köpek maması  üreticisidir.

Evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki özel ilişkiyi güçlendirmek misyonu ile faaliyet gösteren Hill’s, evcil hayvan sahiplerinin güvenle tercih edebileceği, yüksek kaliteli, üstün lezzete sahip ürünler üreterek evcil hayvanların sağlık durumunu olumlu yönde etkilemeyi ve onların yaşam sürelerini uzatmayı hedeflemektedir.

Hills kedi mamaları Farklı lezzetlerde ve farklı protein içerikleri ile üretilmektedir. Tavuk etli, kuzu etli, ton balıklı ve tavşan etli bunlardan bazılarıdır. Yavru kedi mamalarında farklı kilolarda satışa sunulan mama  yavru kedilerin beslenmesinin öneminin bilinci ile üretilmektedir. Hills yetişkin kedi mamaları da kısırlaştırılmış ve yaşlı kedi mamaları olarak iki kategoriye ayrılarak satışa sunulmaktadır. Sizin de hayatınızı paylaştığınız bir minik dostunuz varsa ona uygun bir Hills Kedi maması petburada.com da mutlaka vardır.

Hills Köpek mamaları yavru, yetişkin ve yaşlı köpek mamaları kategorilerine ayrılmış ve köpeklerin yetişkin ağırlıklarına göre Mini, medium ve Large olarak farklı lezzetlerde üretilmiştir. Hasta kedi yada köpeklerin tedavilerinde kullanılan Hills prescription diyetler hasta hayvanların tedavisi ve hastalıklardan korunmada etkin rol oynamaktadır. Veteriner Hekim tavsiyesi ile satılan mamaların kullanımını hekimler belirlemekte ve bu tip mamaların Veteriner Hekim gözetiminde kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Devamını Göster
Devamını Gizle
Sıralama seçin
1 2
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.