Acana

Acana markası Kanada’nın Alberta bölgesinde, taze ve yöresel ürünlerin biyolojik yararlılığa en uygun şekilde harmanlanması ile %50 ile %75 et oranı ile üretilmektedir. Bu özelliği ile acana markası protein bakımından oldukça zengin mamalar üretmektedir. Acana köpek maması ve acana kedi maması üretilirken iki ana faktörden yola çıkılır. Bu markanın da birinci misyonu evrime uygun olarak et ve protein açısından zengin içerikli olması, ikincisi ise bölgesel butik yetiştiricilerden toplanan veya yakalanan ürünlerin her gün taze olarak fabrikaya ulaştırılıp günlük üretim yapılmasıdır. Lezzet bakımından oldukça üstün olan Acana kedi maması ve Acana köpek maması minik dostlarınızın seveceği lezzetlerdendir. Acana kedi maması üstün protein harmanı ve düşük miktarda karbonhidrat içeren tahılsız formülü ile tüm kedi ırklarına ve her yaşa uygundur. Acana köpek maması çeşitlilik bakımından zenginlik gösterir. Kuzu etli, ördek, domuz, balık ve kırmızı etin ana protein kaynağı olarak kullanılmasıyla yüksek protein ve köpekler için üretilen tahılsız mamalarda ise lider konumundadır. Yaklaşık 25 yıldan beri ödüllü mutfaklarda hazırlanan Acana mama içeriğinde kullanılan her ürünü kendi denetiminde olan ve kedisi için üretim yapan çiftçilerden tedarik eder. Bu sebepten dolayı sürekli olarak taze üretimler yapılır. Siz de kedi veya köpekleriniz için tahılsız mama tercih ederken Acana kedi maması veya Acana köpek maması tercih edebilirsiniz.

Acana Köpek Maması

Acana köpek maması tahılsız olması sebebiyle oldukça tercih edilen mama markalarındandır. Özellikle evcil hayvanlarını protein ağırlıklı beslemeyi tercih eden evcil hayvan sahipleri tarafından popüler mama markalarındandır. Köpeğinizin ırkına, boyutuna ve yaşına göre hatta damak tadına uygun bir acana köpek maması tercih edebilirsiniz. Evcil hayvanınız için doğru bir acana köpek maması seçtiğinizde, ilerleyen zamanlarda bu seçimin ne kadar doğru olduğunu köpeğinizin sağlığı üzerinden göreceksiniz. Olumlu değişimler sizi oldukça şaşırtacaktır. Köpeğinize ne kadar acana köpek maması verme konusunda bilgi sahibi değilseniz, pakette yazan önerileri dikkate alabilir veya veteriner hekiminize danışabilirsiniz. Eğer acana köpek mamasını ilk defa deneyecekseniz, küçük boy bir paket almanızı daha sonra ise köpeğinizin mamayı sevip sevmediğine göre farklı bir lezzetteki mama veya aynı mamadan daha büyük bir paket alabilirsiniz. Böylelikle büyük boy acana köpek maması satın aldığınızda bütçenizden de tasarruf etmiş olursunuz.

Acana Kedi Maması

Acana kedi maması da üretmektedir. Bu ürettiği mamalar da aynı köpekler için ürettiği mamalar gibi protein ağırlıklı formülle hazırlanmaktadır. Kedilerini protein ağırlık bir besin programına göre beslemek isteyen kedi sahipleri için acana kedi maması oldukça ideal bir üründür. Günlük üretimleri sayesinde acana mama çeşitleri her zaman taze ve butik yerlerden alınan besin hammaddeleriyle üretilmektedir. Bu sebeple kediniz için gönül rahatlığıyla acana kedi maması çeşitlerini kullanabilirsiniz. Aynı köpeklerde de olduğu gibi kediniz için mama seçerken kedinizin ırkı, boyutu, yaşı, kısırlaştırma gibi herhangi bir operasyon geçirip geçirmediği ve kedinizin damak tadı gibi özellikleri göz önüne alarak bir seçim yapmanızda fayda vardır. Eğer kedinizin hangi aromalı, hangi lezzetli acana kedi mamasını sevdiğini bilmiyorsanız öncelikli olarak küçük boy pakette bir mama almayı sonra kedinizin bu mamayı sevip sevmediği gözlemleyerek bir mamada karar kılabilirsiniz. Daha sonra büyük paket acana kedi maması olarak mama satın almaya başlayabilirsiniz, böylelikle bütçenizde de tasarrufa gitmiş olursunuz. Doğa ana kedileri bir etobur olarak evrimleştirmiş, çeşitli hayvansal yağlar ve proteinler açısından zengin bir beslenme ile gelişmesini tasarlamıştır. Piyasada bulunan birçok mamalarda da bu sebeple karbonhidrat ve tahıl bulunmamaktadır. Bu neden Acana kedi maması da içeriğindeki malzemeleri, çeşitli bölgelerden bulunan yaylalardaki çiftliklerden temin etmektedir. Çiftliklerde yetişen hormonsuz tavuk ve yumurtalarla, Batı Kadana'nın derin soğuk sularında yakalanmış kanada göl alabalığı ve kuzey levreği gibi dondurulmadan ve koruyu katkı maddesi içermeyen her gün taze olarak getirilen ve çok çeşitli, kaliteli hammaddeleriyle ön plana çıkmaktadır.

Acana Mama

Acana mama firmasının dünyada bu denli bilindik ve popüler olmasının önemli bir nedeni de günlük taze bir üretim yapması ve protein değeri yüksek mamalar üretmesidir. Kanada merkezli olan acana mama dünyanın birçok yerinde ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Ülkemizde de özellikle evcil hayvanlarını protein ağırlıklı beslemek isteyen evcil hayvan sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Acana mama çeşitleri evcil hayvanlarda sağlıklı beslenme, hastalıklardan korunmayı önleme ve hayvanların seveceği tatta mamalar üretme amacıyla yola çıkmaktadır. Acana mama aynı zamanda kedi ve köpeklerin ağız ve diş sağlığını da düşünmektedir. Kaliteli ve özenle seçilmiş hammaddelerden üretilen acana mama çeşitleri tüm dünyada popülerliğini sürdürmektedir. Her ırktan, her yaş grubuna ve özel bir takım hassasiyetlere göre de ürün çeşitleri bulunan acana mama markası birçok farklı ebatta paketleriyle de bütçe dostudur. Kediniz ve köpeğiniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri Türkiye’nin online 1 numaralı petshop markası petburada.com’da bulabilirsiniz.  

 

Devamını Göster

300,00 TL KDV Dahil
375,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
126,01 TL KDV Dahil
157,51 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
134,00 TL KDV Dahil
167,50 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
154,00 TL KDV Dahil
192,51 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
532,00 TL KDV Dahil
665,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
140,00 TL KDV Dahil
174,99 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
560,00 TL KDV Dahil
700,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
340,00 TL KDV Dahil
425,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
396,00 TL KDV Dahil
495,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo