Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Köpek Maması 2 Kg
Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Köpek Maması 2 Kg

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Köpek Maması 2 Kg

Marka : Acana
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 410,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 348,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 064992560218
43,44 TL 'den başlayan taksitlerle

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu Köpek Maması 2 Kg

 

Acana Classics Prairie Poultry bölgesel çiftliklerde günlük taze veya çiğ olarak bütün kanatlıların etleri ile üretilmektedir. Serbest dolaşan tavuk ve hindi eti yanında yumurta içerir. Tahılsız köpek maması olarak Acana besleyici proteinler ve omega 3-6 yağ asitleri ile zengin içeriğe sahiptir.

 

İçindekiler: Tavuk eti (25%), Çekilmiş yulaf (23%), Taze tavuk eti (5%), Taze tavuk sakatatları (ciğer, yürek, böbrek) (5%), Bütün kırmızı mercimek, Bütün yeşil bezelye, Bütün yeşil mercimek, Taze hindi eti (4%), Taze bütün yumurta (4%), Tavuk yağı (4%), Bütün garbanzo nohutu, Bütün sarı bezelye, Bütün yulaf, Ringa balığı yağı (3%), Güneşte kurutulmuş yonca, Mercimek lifi, Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana , Taze ıspanak, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş tavuk ciğeri (0.1%), Tuz, Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta , Hatmi kökü, Kuşburnu .

 

Analiz Değerleri: Ham protein (min.)29 %-Ham yağ (min.)17 %-Ham kül (max.)7.5 %-Ham lif (max.)5 %-Nem (max.)12 %-Kalsiyum (min.) 1.3 % Fosfor (min.)1.0 %-Omega-6 fatty acids (min.)2.6 %-Omega-3 fatty acids (min.)0.5 %-DHA (min.)0.1 %-EPA (min.) 0.1 % Glukozamin (min.)1200 mg/kg-Kondroitin sülfat (min.)900 mg/kg-Linoleic acid (min.)2.4 %-Carbohydrate (NFE) 29.5 %

 

 

 

Acana Köpek mamalarının karakteristik özellikleri;

 

Bugünün geleneksel köpek mamalarında sıkça yer alan bezelye ve patates proteinlerinden tamamen ari ACANA zengin protein içeriğini birinci sınıf hayvansal içeriklerden (bitkilerden değil) alır ve böylelikle köpeğinizin yağsız kas kütlesini destekler ve onu evrimsel ihtiyaçları doğrultusunda besler.

Köpeğinizin anatomisi gri kurdunkiyle aynıdır. Bu da, bir etobura evrildiği ve et, protein ve yağ bakımından zengin bir besine adaptasyon geliştirdiği anlamına gelir.

Bu biyolojik olguya dayanarak ve Tabiat Ana’nın köpeğinize vereceği besinleri yansıtacak bir besinsel analiz ortaya koymak amacıyla, ACANA besleyici zengin proteinler ve yağları sunarken, istenmeyen karbonhidratları sınırlar.

Her cins ve her boy köpek için bir ACANA mevcuttur. Tıpkı sizin gibi, köpeğiniz de benzeri olmayan bir bireydir ve beslenme gereksinimleri bulunduğu çevreye, yaşına ve aktivitesine göre çeşitlilik gösterir.

 

Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Medium