Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg
Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg
Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg
Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg

Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg

Marka : Acana
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 197,81 TL(KDV Dahil)
indirimli : 168,14 TL(KDV Dahil)
20,96 TL 'den başlayan taksitlerle
Taurin Pasta Hediyeli

Acana Wild Prairie Tavuklu ve Göl Balıklı Tahılsız Kedi Maması 1.8 kg

 • Doğa ana kedileri bir etobur olarak evrimleştirmiş, çeşitli hayvansal yağlar ve proteinler açısından zengin bir beslenme ile gelişmesini tasarlamıştır.
 • Piyasada bulunan bir çok kedi mamasında karbonhidrat ve tahıl bulunmamaktadır.
 • ACANA WILD PRAIRIE içeriğindeki bölgemiz yaylalarında bulunan çiftliklerde yetişen hormonsuz tavuk ve yumurtalarla, Batı Kanadanın derin soğuk sularında yakalanmış Kanada Göl alabalığı ve Kuzey LEvreği gibi dondurulmadan ve koruyucu katkı maddesi içermeyen her gün taze olarak getirilen çok çeşitli ve en kaliteli hayvan içerikleri ile öne çıkmaktadır.
 • Kedilerin doğal beslenmesine uygun olarak protein değeri yüksek, karbonhidrat değeri düşük olan ve tahıl içermeyen WILD PRAIRIE, Batı Kanadadaki British Columbiada yetişen ve idrar sertliğinin düşmesine yardımcı olan yaban mersinini de içeren yöresel meyve ve sebzelerin tam bir birleşimidir. 
 • ACANA, bağırsaktaki ve vücuttaki toksinleri emmesi ve metabolizmayı hızlandırması için organik deniz sebzeleri ile hazım sistemini besleyen ve sağlıklı olmasını sağlayan kırmızı ahududu yaprağı, kadife çiçeği gibi seçkin nebatiler ermektedir.
 • Somon ailesinin bir ferdi olan Göl alabalığı, kuzeydeki soğuk göllerimizde yetişmekte ve kedinizin sağlıklı ve dayanıklı olduğunun dış göstergeleri olan dayanıklı deri ve tüy yapısına sahip olmasına katkı sağlayan faydalı yağ asitleri EPA, DHA açısından çok fevkalade bir kaynaktır.
 • Kedinize günde iki kere mama vermenizi tavsiye ediyoruz
 •  Besleme kılavuzunda önerilen miktarı ikiye bölün ve sekiz ile on iki saat arayla verin.
 • Kedinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, mama değişikliğini yavaş yapmanız kedinize ya da köpeğinize yeni mamalarına alışmak için zaman sağlayacak ve sindirim sorunları yaşama olasılıklarını azaltacaktır.
 • %25 yeni mamayı %75 eski mama ile karıştırarak başlayın.
 • Sonraki beş ila yedi günde Acana miktarını kademeli olarak artırarak ve eski mama miktarını azaltarak tamamen Acana mamaya geçiş yapın.
 • Kedinizin ulaşabileceği bir noktada her zaman taze içme suyu bulundurun.
 

İçindekiler 

Tavuk eti, kızıl patates, kemikleri alınmış tavuk, kılçıksız levrek, alabalık, bezelye, tavuk yağı, güneşte kurutulmuş kaba yonca, tavuk karaciğeri, kılçıksız göl alabalığı, bütün yumurta, somon yağı, tatlı patates, bal kabağı,ıspanak, yeşil şalgam, domates, havuç, elma, organik deniz yosunu, kızılcık, yaban mersini, ardıç meyvesi, siyah kuş üzümü, hindiba kökü, meyan kökü, melekotu kökü, boy otu, kadife çiçeği, tatlı rezene, nane yaprağı, papatya, lavanta çiçeği, yaz kekik otu, biberiye, yüksek kaliteli vitamin ve mineraller.
 

 

Besin Değerleri

Ham protein %25, ham yağ %16, ham lif %4, nem %10, kalsiyum %2,2, fosfor %1,4, Omega 6 2,50 Omega 3 0,50 DHA/EPA 0,20 - 0,20 Glukozamin 700 mg/kg Kondroitin Sülfat 500 mg/kg Metabolik Enerji  3505kcal/kg
 
 
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi Balık
Benzer Ürünler