Acana Kedi Maması

İnsanlar ve diğer her canlı gibi kedilerin beslenmesi de sağlıklarının durumunu belirlemede çok büyük bir rol oynar. Bu yüzden de özellikle evcil hayvan sahipleri kedileri için en kaliteli ve sağlıklı olan mamaları yani premium mamaları tercih etmelidirler. Premium mamalar kedilerin tüy ve deri sağlığından psikolojik ve fiziksel durumlarına kadar katkı sağlar. Acana kedi maması da premium kedi maması sınıfında yer alan mamalardan biridir ve içeriğinde bulunan çok çeşitli vitamin, mineral ve yağlarla kedilere ömür boyu destek olur. Acana kedi maması kedilerin yalnızca sağlığını güçlendirmekle kalmaz, bağışıklıklarını da kuvvetlendirerek olası hastalıklara karşı da korur. Birbirinden farklı birçok besin değerine ihtiyaç duyan kediler için üretilen Acana kedi maması, tercih edilebilecek en doğru seçeneklerden biridir.

Acana Yavru Kedi Maması

Yapılan mama tercihlerinin kedilerin yaşına göre dikkatle yapılması çok önemlidir. Acana yavru kedi maması da bu konuda devreye girer ve yetişkin kedilerde kullanılan mamalardan farklı olarak yavru kediler için özel üretime ve besin değerine sahip mamalar hazırlar. Yetişkin kedi mamalarından farklı olarak Acana yavru kedi maması daha küçük taneciklidir. Bu da yavru kedilerin mama yeme işlemlerini kolaylaştırarak çene yapılarına da uyum sağlar. Acana yavru kedi maması yalnızca şekil olarak değil, besin değeri olarakta oldukça farklı ve zengindir. Yetişkin kedilere kıyasla yavru kediler daha çok vitamine ihtiyaç duyarlar. Acana yavru kedi maması içerdiği birçok farklı vitamin ve destekleyici besin değerleriyle onların büyüme ve gelişimine katkıda bulunur. Ek olarak pek çok çeşitte ve lezzette Acana yavru kedi maması mevcuttur. İçeriklerinde balık, tavuk, bıldırcın, yumurta gibi proteinler ve aynı zamanda da balkabağı, yabanmersini, yosun gibi çok çeşitli yeşillikler bulunur. Yavru kedi sahipleri de kedileri için en doğru ve uygun olan Acana yavru kedi mamasını seçmelidir.

Acana Kısır Kedi Maması

Kediler için mama tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bu noktalardan biri de kedi sahiplerinin mama seçimi yaparken yeterince dikkatli olmamasıdır. Kedi sahiplerinin birçoğu sadece kedilerinin yaşlarına ya da ırklarına göre mama tercihi yaparlar. Yalnızca bu birkaç kritere göre mama seçmek tamamen yanlış bir davranıştır. Kısır kedilere sahip olan kişiler kısır kedileri için herhangi bir yetişkin mama seçtiklerinde onlara yarar sağlamaktan çok zarar vermiş olurlar. Böyle durumlarda yalnızca kısır kedilere özel olarak üretilen premium mamalar kullanılmalıdır. Acana kısır kedi maması da bu üretimi son derece titizlikle ve özenle yapar. Bunun nedeni ise kısır kedilerin standart mamaları tüketmekten daha fazlasına ihtiyaç duymasıdır. Kedi sahipleri de kısır kedilerinin bu ihtiyaçlarını sağlamak için onlara en uygun olan Acana kısır kedi mamasını tercih etmelidir.

Acana Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Acana kısırlaştırılmış kedi maması kısır kedilere sahiplik eden kişiler için birçok farklı çeşitte mamalar sunar. Kısır kediler diğer kedilerden daha farklı beslenmeye ihtiyaç duyarlar ve kısır kedi sahipleri bu konuda dikkatli olmalıdır. Kısır bir kedi yetişkin kedi maması gibi mamalarla beslendiğinde idrar yapamama gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Bunun yanında kısırlaşan kediler kilo almaya daha eğilimlidirler ve beslendikleri mamalar daha az kalorili olmalıdır. Acana kısırlaştırılmış kedi maması kalori hesabı incelikle yapılarak hazırlanır ve kısır kedilerin ihtiyaç duyabileceği tüm besin değerlerini içerir. Ayrıca Acana kısırlaştırılmış kedi maması birçok farklı çeşitte ve lezzette üretilmiştir.

Acana Pacifica Kedi Maması

Acana pacifica kedi maması 1 ile 7 yaş aralığında olan kediler için en uygun tercihlerden biridir. İçeriğinde zengin miktarda protein ve besin değeri bulunan premium mamalardan biridir. Acana pacifica kedi mamasının içeriğinde serbest avlanan deniz balıkları kullanılmıştır. Tahılsız olan bu mamanın %60 gibi büyük bir kısmını ringa, uskumru, berlam ve mezgit gibi değerleri çok yüksek olan balıklar oluşturur. Hem lezzetli, hem de besin değeri ve doyuruculuğu son derece yüksek olan Acana pacifica kedi maması, kedi sahiplerinin mama tercihlerinde en başlarda olmalıdır. Acana pacifica kedi maması kedilerin bağışıklığı dahil olmak üzere tüm vücut sağlığına çok büyük bir katkıda bulunur.

acana kedi maması

Acana Kedi Maması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acana Kedi Maması İyi Midir?

Acana kedi maması içeriğinde kaliteli ham maddeler kullanır ve hiçbir koruyucu madde içermez. Bu yüzden de premium sınıfı mama grubuna girer. Premium sınıfı mamalar kalitelidir ve siz de Acana Kedi Mamasını gönül rahatlığıyla kedinize yedirebilirsiniz.

Acana Kedi Maması Fiyatları Ne Kadar?

Acana kedi maması fiyatları paketin gramajına göre değişmektedir. Acana kedi maması fiyatı da diğer premium kedi mamalarıyla aynıdır.

Acana Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Acana kedi maması çeşitleri tavuklu, balıklı, hindili gibi birçok çeşitte ürünü vardır. Siz de kedinizin en sevdiği lezzetteki Acana kedi mamasını PetBurada'dan sipariş verebilirsiniz.

Adet
2.871,00 TL KDV Dahil
3.190,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
2.700,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
2.124,00 TL KDV Dahil
2.655,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
2.389,50 TL KDV Dahil
2.655,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
2.636,10 TL KDV Dahil
2.929,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
992,81 TL KDV Dahil
1.241,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
992,81 TL KDV Dahil
1.241,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
957,60 TL KDV Dahil
1.596,00 TL KDV Dahil
%40 İNDİRİMLİ
%40İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
SON KULLANMA TARİHİ 20.06.2024
Adet
1.617,30 TL KDV Dahil
1.797,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Adet
2.749,50 TL KDV Dahil
3.055,00 TL KDV Dahil
%10 İNDİRİMLİ
%10İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR