Pro Plan Kedi Maması ve Köpek Maması

Nestle Pro Plan evcil hayvanlara 80 yılı aşkın bir süredir konusunda uzman yaklaşık 350 Veteriner Hekimin bilimsel çalışmaları ile üretilmektedir. Pro Plan kedi maması ve  Pro Plan köpek maması yüksek kaliteli içeriğin son teknoloji ve bilimsel çalışmaların harmanlanması ile kısa sürede kedi mamaları ve köpek mamaları içerisinde saygınlığa ulaşmasına sebep olmuştur.
Proplan kuru kedi maması ve köpek maması onların tüm yaşamları boyunca sağlıklı beslenmelerini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Kedilerin ve köpeklerin yaşamları boyunca aktiviteleri ve fizyolojik durumlarına bağlı olarak farklı gıda gereksinimleri vardır. Sağlıklı beslenen kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemlerinin güçlü olması ve hastalıklara daha az yakalandığını tüm bilim insanları tarafından kabul gören bir kuraldır. Proplan kedi maması ve Pro Plan köpek maması ile beslenenlerin güçlü bağışıklık sistemine sahip en az deri ve tüy problemi yaşayanlar olduğuna inancımız tamdır. Tüm Pro Plan formülleri, kedinizin ve  köpeğinizin farklı yaşam evrelerindeki ve yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere, tam ve dengeli olarak standart gerekliliklerin çok ötesine ulaşan çeşitli düzeylerde vitamin, mineral ve işlevsel besinleri içerecek şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca temel içerik olarak özenle seçilen, yüksek kaliteli protein kaynağı olan gerçek tavuk eti, somon eti gibi içerikleri birincil olarak ihtiva etmektedir. Bu sebeple her yaşa uygun bir Pro Plan mama yı tercih edebilirsiniz.
Dünyadaki hayvan severlerin sevgisinin Nestlenin üstün teknoloji ile birleşmesiyle doğan Pro Plan kedi ve köpek mamalarını Türkiye'nin online pet shop mağazası petburada.com da bulabilirsiniz.
Devamını Göster