Brit 1994'ten bu yana evcil hayvan beslenmesine katkıda bulununan bir aile şirketidir. Premium ve Süper Premium evcil hayvan yiyeceklerinin üreten firma uzun süredir Türkiyede de evcil dostlarının beğenisine sunulmuştur.
Şirket markaları: Brit, Brit Care, Carnilove, Petit, Lite Bite olarak sitemizde satışa sunulmaktadır.

Kedi ve köpek maması üretirken onların sağlığına ve refahına saygı duyan bir felsefeye sahip olan Brit Care üretiminin ve araştırmanın hiç bir aşamasında laboratuar hayvanlarını test etmemeyi amaç edinmiştir. Evcil hayvan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olabilecek herhangi bir bileşen kullanılmadan üretilen ürünler farklı ambalaj ebatları ile satışa sunulmuştur.

Brit kedi mamaları üç yaşam evresine uygun formlarda üretilmiştir. Kedinizin fizyolojik durumuna göre beslenme referansları tespit edilmiş ve en uygun birleşimlerle kaliteyi kedilerinizin beğenisine sunulmuştur.

Köpeklerin yaşına uygun Brit Care köpek mamalarını seçerken köpeğinizin ebatına göre de seçim yapmayı unutmayın. Çünki ;Brit küçük,orta ve iri ırklar için her birinin gereksinimine uygun ürünleri satışa sunmuştur.

Petburada.com da sizin minik dostunuza uygun mutlaka bir Brit Mama vardır.

Devamını Göster