Trick & Treat Munchy Kemik XS 4 lü
Trick & Treat Munchy Kemik XS 4 lü

Trick & Treat Munchy Kemik XS 4 lü

İndirim Oranı : %50 indirimli
Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 25,01 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681900011307
3,40 TL 'den başlayan taksitlerle

Trick & Treat Munchy Kemik XS 4 lü

Trick & Treat  renkli çiğneme çubukları köpekler için harika bir ödüldür. Son derece kaliteli ve sağlıklı % 100 hayvan derisinden üretilmiş olan bu kemikler , zengin şekil çeşitliliği ile köpekler için en popüler ödül çeşididir.

Koruyucu madde ve yapay aroma içermez.

Petlerin çiğneme ve eğlence ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Aynı zamanda ödül olarak ta kullanabilirsiniz.

Trick & Treat  renkli çiğneme çubukları köpeklerin kemirme ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda mekanik etkisi sayesinde dişlerde tartar birikimini önleyerek dişlerin temiz ve güçlü kalmasını sağlar.

Daha sağlıklı bir diş ve diş etine sahip köpeklerde ağız kokusu oluşmaz.

Ödül Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

 

            Hayvanların eğitiminde ödüllendirme yöntemine çok sık başvurmaktayız. Çünkü ödüllendirme yöntemi ile eğitimde büyük başarılar sağlanmaktadır. Hayvanlarımız istediğimiz davranışı gerçekleştirdiği takdirde onu ödüllendirerek yaptığı davranışı tekrar etmesini sağlayabiliriz. Peki, ödül seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Ödüllendirme yönteminde yapılan en büyük yanlış hayvanlara sıradan ve günlük olarak kullanılan mamadan ödül vermektir.

 

            Hayvanınız mamayı her şartta sizden alacağını biliyor. Bu yüzden de sırf siz mama vereceksiniz diye istediğiniz davranışı gerçekleştirmeyebilir. Bu nedenle köpeğinize güzel ve sıradan olmayan ödül maması seçmelisiniz. Ödül mamasının kaliteli olmasına ve köpeğinizin damak zevkine uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Köpeğinize farklı bir ödül maması almalısınız ve aldığınız ödül mamasını günlük mama olarak kullanmamalısınız. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR