Mera Tahılsız Somonlu Pouch Kedi Konservesi 85 Gr
Mera Tahılsız Somonlu Pouch Kedi Konservesi 85 Gr

Mera Tahılsız Somonlu Pouch Kedi Konservesi 85 Gr

Marka : Mera
Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4025877396014
12,93 TL 'den başlayan taksitlerle

Mera Tahılsız Somonlu Pouch Kedi Konservesi 85 Gr

 

Tahıl içermeyen ve bol miktarda taze et içeren en iyi tariflerimiz, kedilere uzun ve sağlıklı bir kedi yaşamı için tüm önemli besinleri sağlar! Ayrıca tüm ürün hattına şeker veya yapay renkler, tatlar veya koruyucular * eklemiyoruz.

Sadece kaliteli değil, aynı zamanda lezzetli! Lezzetli malzemelere ek olarak, jöle içindeki filetolarımızın kıvamının ve lezzetinin, sevgililerinizin tercihlerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlanmasını sağladık. Kedileriniz buna bayılacak!

Türe uygun şekilde tutulan tavuklardan elde edilen etleri kullanıyoruz: daha fazla yaşam alanı ve istihdam malzemesinden yararlanıyorlar ve bu nedenle doğal davranışlarını yaşamalarına izin veriliyor.

Ve: evcil hayvan maması endüstrisindeki ilk şirket olarak, sürdürülebilir yönetim için ZNU standardına göre TÜV Rheinland tarafından onaylandık!

* Yapay renkler, tatlar ve koruyucular içermez.

Jöle içinde ihale fileto eti
%0 katkı maddeleri (tahıl, şeker)

Somon, sığır eti, tavuk veya ördek - 4 popüler lezzetle MERA Cats, küçük gurmelerinize ihtiyaç duydukları çeşitliliği de sunar.

Hayvan Refahı Tavuk ile

Türe uygun şekilde muhafaza edilen tavuklardan elde edilen etleri kullanıyoruz. Hayvanlar daha fazla yaşam alanı ve aktivite malzemesinden yararlanır ve böylece doğal davranışlarını yaşamalarına izin verilir.

İçindekiler
Uygun hayvancılık biçimlerinden %45 tavuk (tavuk filetosu (%30), tavuk kalbi, tavuk ciğeri, tavuk midesi), et suyu, %15 somon, ayçiçek yağı, mineraller.

Analitik Bileşenler
Protein %13,5 Yağ içeriği %4.1 Ham lif %0.4 Ham kül %2,8 Nem %78

Besin Katkı Maddeleri:
çinko (çinko sülfat olarak, monohidrat olarak) 25 mg, manganez (manganez (II) sülfat olarak, monohidrat olarak) 1.4 mg, bakır (bakır (II) sülfat olarak, pentahidrat olarak) 1 mg, iyot (kalsiyum iyodat olarak, susuz) 0.75 mg , taurin 1500mg.

MERA kedileri için besleme önerisi
Tam yem genellikle oda sıcaklığında beslenir. Kedinizin her zaman temiz suya sahip olduğundan emin olun. Önerilen bilgiler, kedinin dış etkilerine ve yeteneklerine bağlı olarak ayarlanması gereken günlük bir kılavuzdur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR