Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg
Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg

Royal Canin Fit 32 Kuru Kedi Maması 10 Kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 3.280,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 2.624,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550702249
357,16 TL 'den başlayan taksitlerle

Yetişkin kedinizi beslemenin en lezzetli yolu Royal Canin Fit 32 Kedi Maması olmalıdır. Farklı ambalaj boyutları ile çok kedili ailelerin kaliteli maması olan Fit 32 kediniz için gerekli tüm besin maddelerini formülünde bulundurur. Kedinizi ideal kiloda tutmak ve obeziteyle savaşmak için üstün formüllü kedi mamasıdır. İdrarın ph ını kontrol altında tutup, idrar taşlarının oluşmasını önler

Royal Canin Feline Fit 32 Kedi Maması 10 kg

 

Dışarıda zaman geçirmek aktif bir kedinin bağışıklık sistemini stres altına sokabilir ve onu savunmasız bırakır. Özel tasarlanmış mama tanesi parçalanarak kolayca sindirilir ve mama yedikten sonra hareket etmeyi kesmeyen kediler için bu, özellikle önemlidir. FIT, 1 ila 7 yaş arası aktif kedilere yöneliktir. Doğru besin dengesini destekler. İdeal kiloyu destekler. Özel antioksidan kompleksi. Benzersiz halka biçimli mama tanesi kediyi mamayı daha yavaş tüketmeye ve çiğnemeye teşvik eder.

 • Kedilerin beslenmesinde ilerleme kaydeder ve mükemmel beslenme doğruluğu ulaştırır.
 • Kedinin en özel besinsel tüm gereksinimlerini bu mama karşılar.
 • Serbest radikallerle güçlü savaşmak ve hücre yaşlanmasının neredeyse tamamen önlenmesine yardım etmek için gereken tüm besinleri içerir.
 • Yüksek oranda vitamin E ve C içerir.
 • Mama içerisinde bulunan 40'tan fazla besin maddesi kedinizin yaşamsal ihtiyaçları karşılamaya yönelik düzenlenmiştir.
 • Fazla kilo riski ile savaşmak ve kedinin ideal kilosunu korumak için azaltılmış yoğunlukta enerji içermektedir.
 • Benzersiz formülasyonu, tüy yumaklarının oluşumunu önler ve atılmalarını kolaylaştırır.
 • Kuru mama idrarın asiditesini kontrol ederek, kedilerde idrar taşlarının oluşumunun önlenmesi gibi avantajlar taşımaktadır.
 • İçerdiği yüksek orandaki C ve E Vitaminleri sayesinde, vücudun serbest radikallere karşı savaşmasına ve hücrelerin yaşlanmasının önlenmesine yardımcı olur.
 • Yetişkin kedinizin ideal kilosunu korumak ve obezite ile savaşmak için özel olarak üretilmiştir.
 • Bu yetişkin kedi maması, içeriği sayesinde tüy yumağı oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve oluşmu tüy yumaklarının da vücuttan atılmasını kolaylaştırır.
 • Yetişkin kedilerde idrarın ph ını kontrol altında tutup, idrar taşlarının oluşmasını önler.

 

 

İçindekiler: Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, mısır glüten, kümes hayvanları yağı, bitkisel lifler, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, mısır unu, pancar küspesi, maya, mineraller, bitkisel yağ, balık yağı, yumurta tozu, iz elementler, DL-metiyonin, taurin, vitaminler. Günlük verilecek miktarın birkaç öğüne bölünmeni tavsiye edilir.

Besin Değerleri: Protein: %32 - Yağ: %15 - Ham kül: %7,2 - Ham lifler: %4,6 Aarasidonikasit %0.06, kül %6.8, biyotin (mg/kg)1.4 , kalsiyum %1.1, lif %4.2, diyetsellif %11.0, dl-metionin %1.0, epa/dha %0.2, yağ %15, linoleikasit %3.3, lutein (mg/kg)5.0, metioninsistin %1.5, nem %7, nitrojensizozmadde(nfe) %35.0, omega3 %0.54, omega6 %3.55, fosfor %1, protein %32, nişasta %28.2, taurin (mg/kg) 2000.0, A vitamini (UI/kg) 16000.0, cvitamini (mg/kg) 200.0, E vitamini (mg/kg) 500.0

Kedi Maması Hakkında Genel Bilgilendirme;
  Kedi mamaları özel içerikleri ile tüm ırklarda ki kedileri için besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Beslemekte olduğunuz kedinizin ömrünün sonuna kadar sağlıklı ve enerjili olmasını istiyorsanız beslenme konusuna oldukça dikkat etmelisiniz.  Kedi mamaları kedinizin sadece besin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz gelişimi için gerekli olan vitamin, mineral ve proteinleri de almasına yardımcı olur. Kedinizin yaşına ve kilosuna dikkat ederek beslemeli ve miktarları ona göre ayarlamalısınız. Kediler sürekli yemek yemektedirler  ve öğünlerini az tutmaktadırlar. Siz kedi sahiplerinin unutmaması gereken tek konu kedinizi kesinlikle sofra artıklarıyla beslememeniz gerektiğidir. Bunun nedeni ise kedinizi buna alıştırırsanız sofradan yemek çalmaya ve sizlere yalvarmaya başlayacaklardır.  Kedi mamalarını sürekli değiştirmemelisiniz bunu hiçbir veteriner tavsiye etmemektedir. Kedi maması değişiklikleri sonrasında kedinizde mide ve bağırsak problemleri ile karşılaşabilirsiniz.  Bu nedenle kedi maması konusunda oldukça hassas davranmalısınız.

 

Kedinin kilosu Zayıf - Normal - Fazla kilolu -
- Gram Ölçek Gram Ölçek Gram Ölçek
2 kg 39 g 4/8 33 g 3/8 - -
3 kg 52 g 5/8 44 g 4/8 - -
4 kg 64 g 6/8 54 g 5/8 43 g 4/8
5 kg 75 g 7/8 63 g 6/8 50 g 5/8
6 kg 86 g 1 71 g 6/8 57 g 5/8

 

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1,5 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR