Canvit Mobility Eklem Sağlığı İçin Köpek Ödülü 200 Gr
Canvit Mobility Eklem Sağlığı İçin Köpek Ödülü 200 Gr

Canvit Mobility Eklem Sağlığı İçin Köpek Ödülü 200 Gr

Marka : Canvit
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 20,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8595602508792
2,49 TL 'den başlayan taksitlerle

Canvit Mobility Eklem Sağlığı İçin Köpek Ödülü 200 Gr

 

 

Hareket sorunları olan yetişkin ve yaşlı ve eklem problemi yaşayan köpekler için özel olarak hazırlanmıştır. Canvit Mobility Köpek Eklem destekleyici içeriği ile hem köpeğinizin eklem sağlığını korur hem de hoş aroması ile köpeğinizin hoş vakit geçirmesini sağlar.

 

İçeriği:Patates, tavuk (% 15), sıvı nişasta, ringa kağıdı yağı (% 5), hidrolize tavuk karaciğeri, kolajen, glukozamin sülfat (% 1,5), yumurta kabuğu membranı (% 1), kondroitin sülfat (% 0,8) Metilsülfonilmetan (% 0,6), kurutulmuş kedi pençesi (Uncaria tomentosa,% 0,1).

Analitik bileşenler: Ham protein% 16,0, yağ içeriği% 7,5, nem% 17,0, ham kül% 4,0, ham elyaf% 1,5.

 

 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

 

Kullanımı
Köpek
Yararı
Eklem Sağlığı Kas Ve İskelet
Formu
Tablet