x
E-bülten
Adınız:
Soyadınız:
E-posta adresiniz:
HaberListe

First Class köpek mamaları

First Class kedi ve köpekleri sağlıklı tutmak için özel olarak geliştirilmiş süper Premium veteriner tipi mamadır. Yüksek oranlarda taze et içerir ve genel olarak evcil hayvanlarda alerjilere neden olmaktan sorumlu olan ucuz malzemeleri içermemektedir.

First Class yaşam serisi dolayısıyla hayatları boyunca sağlıklı, aktif evcil hayvan isteyenler için ilk tercihtir.

Formülümüz doğal hypo – allergenic özelliklere sahiptir çünkü kedilerde ve köpeklerde deri, kürk ve sindirim sorunlarına neden olan genel alerjilere neden olabilecek malzemeleri içermemektedir.

"Haberler" Sayfasında "First Class köpek mamaları" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Goody köpek mamaları

Goody köpek mamaları yüksek kaliteli hayvansal içeriklerden (et, balık, tavuk) oluşan besleyici formülü ile tam dostunuza göredir.

"Haberler" Sayfasında "Goody köpek mamaları" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Isırığı

Kediler, ısırdıkları zaman eklemlere ve dokulara kadar ulaşabilen, ideal üreme ortamları yaratan bakterileri bulaştırırlar.

Kedi ısırması, insanlarda eller için çok tehlikeli olabiliyor. Amerika’da, üç hastadan en az bir tanesi kedi ısırığı yaralarından dolayı hastaneye yatıyor ve bunların üçte ikisi de operasyon oluyor. Hand Surgery gazetesinde yayınlanan bir araştırmaya göre, orta yaşlardaki bayanlarda ısırılma vakaları daha çok görülüyor. Kedi ısırmasının bu kadar tehlikeli olmasının sebebi ise köpeğe veya insana oranla ağızlarında daha fazla mikrop biriktirmesi ile alakalı değil aslında köpek dişleri ile alakalıdır.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Isırığı" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Köpeklerde Mukokutanöz Piyoderma

Histopatolojisinde bakteri gözlenmeyen , antibiyotik tedavisine yanıt olarak oluşan bileşenlerin  sebep olduğu düşünülen dermatit çeşididir. Kabuklu eritremli kabartılar olarak meydana gelir. Her yaşta köpekte görülebilir.

Mukokutanöz piyodermalar köpeklerde nadir rastlanan hastalıklardır. Genel olarak dudaklar ve dudak çevresini etkilese de, lezyonlara göz kapaklarında,

vulvada, prepüste yada anüste de görülebilir. Sebebi tartışmalıdır, bazı araştırmacılar antibakteriyel tedaviye yanıt olarak oluşan bakteriyel bileşenlerden şüpheleniliyor.

"Haberler" Sayfasında "Köpeklerde Mukokutanöz Piyoderma" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

CIBAU köpek maması - köpek mamaları

Yenilenen cibau markası her boyut ve ırk köpekler için en kaliteli gıdalardan uygun miktarlarda ürün içeriği kullanarak köpekler için en uygun şekilde ürünlerini düzenler.

"Haberler" Sayfasında "CIBAU köpek maması - köpek mamaları" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Yavru Köpeği Kulübesi İle Tanıştırmak

Köpeğinizi eve getirdikten mümkün olduğunca kısa bir süre sonra kulübesi ile tanıştırın. Bir ölçü PRO PLAN yavru köpek maması koyun. Ardından yavru köpeğe “Kulübe”, “Yatak”, “Ev” ve benzeri deyimlerle komut vererek kulübenin içine nazikçe yönlendirin. Tutarlı olması açısından her zaman aynı komutu vermeyi unutmayın. Yavru köpeğiniz kulübesine girdiği anda kapısını kapatın onu sakin bir şekilde sözlü olarak ödüllendirin.

"Haberler" Sayfasında "Yavru Köpeği Kulübesi İle Tanıştırmak" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Meraklı Yavru Köpekler

Yavru köpekler, bebeklere benzer. Tıpkı onlar gibi canlı ve meraklıdırlar. Üstelik diş de çıkarırlar. Bu nedenle onların evini hazırlarken, tıpkı bir bebek için yapacağınız gibi hazırlık yapmanız gerekir. Yavru köpeklerin küçük olduğunu ve minik patileriyle evi keşfedecekleri için yere sizden daha yakın olacaklarını; dolayısıyla gözünüzden kaçan bir şeyden zarar görebileceklerini unutmayın.

Köpeğinizi içeride güvenli bir alana koyun. Camları ve kapıları güvenli bir şekilde kapalı tutun. Kapatmak istemiyorsanız sinekliğe benzer bir koruma koyabilirsiniz.

Yavru köpekler etrafa dolaşacak ve yaramazlık yapacaklardır. Bu nedenle onları içeride ya da dışarıda başıboş bırakmayın.

Yavru köpeğinizi balkondan, kapı sundurmalarından ve yüksek tezgahlardan uzak tutun.

Deterjan, çamaşır suyu, boya ve boya inceltici, gübre, dezenfektanlar, naftalin topu, böcek ve kemirgen zehirleri ve antifriz gibi temizlik maddelerini yavru köpeğinizin erişemeyeceği güvenli bir yerde, tercihen yüksek muhafazalı rafların bulunduğu kapalı dolaplarda saklayın.

"Haberler" Sayfasında "Meraklı Yavru Köpekler" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Ve Tuvaleti

Birlikte yaşadığınız, evinizi paylaştığınız kedinizin yemek, su, tuvalet gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Onun için en iyi ve en doğru olanı yapmak fikri tüm kedi severlerin ortak düşüncesidir.

Doğal ortamlarından gelen alışkanlık nedeniyle toprak bir kedi için en ideal tuvalet ortamıdır. Ancak apartman dairelerinde yaşayan pek çok kedi için bu doğal ortamı bulmak neredeyse imkansız olduğundan, uygun malzemeler ile evde ihtiyacını giderebileceği bir mekan oluşturabilirsiniz.

Kedinizin ihtiyacını giderebilmesi için olmazsa olmaz diyebileceğimiz tuvalet kabı, kum ve dışkı temizleme tırmığı gibi malzemeleri seçerken estetik özellikleri ve kullanım kolaylığı yanında ürünlerin sağlığa uygunluğuna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Ve Tuvaleti" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kumlarının Özellikleri Nelerdir?

Kedi kumu olarak sıklıkla kullanılan madenler diatomit, bentonit ve sepiolit’tir.
Farklı kimyasal bileşimde ve farklı yapıda olan bu madenler çeşitli işlemler uygulanarak kedi kumu olarak kullanılabilir hale gelmektedir.

Diatomit kumlar daha ince yapıda emiş gücü yüksek, beyaz renkli kumlardır. Bentonit ve sepiolite oranla doğada daha kolay bulunan bir maden olan diatomit kumların dezavantajı fazla tozlu yapıda olmasıdır.

Doğal diatomit kumlarda karbon katkısı ve ısı işlemi uygulanarak yapısındaki porların artışı sağlanılır. Böylece emiş gücü artırılan diatomit kumlar daha fazla sıvı emme kabileyeti kazanır.Diatomit kumların kullanımı sırasında yaşanılabilecek diğer bir problem ise filtrasyon yeteneğine sahip olmasından kaynaklanabilir. İdrarın kum kabında uzun süre beklemesi söz konusu olduğunda emilen idrarın süzülerek alta geçmesi ve burada birikerek kokuya neden olması mümkündür. Bu nedenle kullanımın sırasında sık sık kum değişimi yapılarak veya ıslanmış bölgeleri temizleyerek koku oluşumuna engel olmak gerekebilir.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kumlarının Özellikleri Nelerdir?" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kumu Çeşitleri

Kediler için, sıvı ve kokuyu yüksek derecede absorbe edebilen, çam talaşından, organik kedi kumudur. İdrar yolları sağlığının korunmasına faydalıdır. Yüksek emiş gücü ve doğal bir ürün olması nedeniyle kemirgen ve sürüngenler için de kullanılabilir.

Uyarılar;

İlk kez kullanacak kedilerin kumu yadırgamaması için, üstüne kedinizin eski kumundan koyduğunuz taktirde, kuma daha kolay alışacaktır.

Çam kedi kumunun, kansorejen etkisi yoktur. Tamamen dogal, katkı maddesi olmayan, temizlemesi kolay bi üründür.

Islandıkça dağılmaya ve tozlaşmaya başlayacaktır. Bu nedenle hergün kum kabını bir kere çalkalayınız, tozlaşan kumlar alt kısma inecektir. Tamamı tozlaşınca kumu değiştirebilirsiniz. Tuvalete atıp, sifonu çekip uzaklaştırabilirsiniz. Hiçbir zararı yoktur. Temizlemesi pratik ve kolaydır. .

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kumu Çeşitleri" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Petburada Geleneksel 2015 Takvimi

Petburada.com un geleneksel hale gelen yeni yıl takvimlerinde bu yıl geçen senelerden farklı olarak takvimi üyelerimizin belirlemesini istedik.2015 Petburada.com takvimleri için üyelerimizden Petburada nın facebook sayfasından yada info@petburada.com mail adresinden fotoğrafları bizlere iletmeleri yeterlidir.Tarafımıza ulaşan Fotoğraflar https://www.facebook.com/petburadaofficial facebook adresinde yayınlanacak ve en çok beğeni alan 12 aday 2015 takvimide yeralacaktır.

"Haberler" Sayfasında "Petburada Geleneksel 2015 Takvimi" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kumu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kedi kumu seçimi üzerinde fazla düşünmediğimiz bir konu. Ancak zamanla, kullandıkça üzerine kafa yormaya başlıyoruz. Koku yaymayanı, sızdırmayanı, topaklaşanı, çabuk kirlenmeyeni vb. vb... Kedinizin tuvalet alışkanlıkları ve ev düzeniniz açısından beklentileriniz değişebiliyor. Önemli olan beklentilerinizi karşılayacak doğru kuma ulaşabilmek.

Piyasada pek çok markanın, değişik özellikleri olan kedi kumları mevcut. Ancak yine de ürünleri özelliklerine göre bir kaç ana gruba ayrılabiliriz. Şu an için yaygın olarak kullanılan kedi kumları silikon kristal, çam pellet ya da bazı özel doğal kum çeşitlerinden üretiliyor. Bu temel ana maddeler çeşitli katkılar ve işlemler sonrası çeşitli özelliklerde farklı kumlara dönüştürülüyor. Parfümlü, pudralı, micro, sertleşen, topaklaşan vb. gibi.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kumu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

1 - Kedinizin tuvalet kabını 7 cm yüksekliğe ulaşana kadar kedi kumu ile doldurunuz.

( Kalın kedi kumu için tavsiye edilen yükseklik 9 cm )

2 - Düzenli olarak kedi kumu kabındaki katı atıkları bir kürek yardımıyla alarak kedinizin tuvalet kabının temiz kalmasına özen gösteriniz.

3 - Topaklaşmış , kirlenmiş kedi kumunuzu tuvalete değil , mutlaka çöpe atınız.

4 - Eksilen kum miktarını düzenli olarak 7 cm'ye tamamlayınız.

( Kalın kedi kumu için tavsiye edilen yükseklik 9 cm )

5 - Kedinizin tuvalet kabını belirli aralıklarla boşaltıp yıkayarak temizleyiniz.

( Tavsiye edilen zaman aralığı 15 gün )

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kumu Nedir?

Kedi Ve Tuvaleti

Kediniz için hangi kumu kullanıyorsunuz? Peki ya kullandığınız kumun özellikleri, çevreye verdiği zarar. Meraklısına kedi kumu ile ilgili araştırmalar...

Kediniz için hangi kumu tercih ediyorsunuz? Bundan birkaç yıl önce bu konuda çok da seçenek yoktu. Ama günümüzde çeşit o kadar arttı ki seçim yapmak zorlaştı. Kedimizin ve kendimizin beğenisi bir yana, belki de çevreye olan etkilerini de düşünmek gerek. Özellikle bunu vurguluyoruz çünkü tüm kedicilerin çevreye duyarlı olduklarını biliyoruz. Bu konuda yapılan araştırmalar gösteriyor ki kullandığımız kedi kumlarının hem kedilerimiz, hem biz kediciler, hem de çevrenin sağlığı için bazı zararları var.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kumu Nedir?" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Sorumluluğumuzu biliyor ve

Petburada.com olarak yaklaşık 8 yıldan beri faaliyet gösteren ve Türkiye de en fazla kargo gönderisi ve ziyaretcisi olan bizler, havaların soğuması ile birlikte sokakta yaşayan kediler için bir şeyler yapmak istedik.Veteriner Hekimler ve hayvanseverlerden oluşan ekibimiz bireysel olarak yaptıklarının yanında, uzaktakilere de el uzatma formülünü yaratma çabamız bu projeyi doğurdu.

"Haberler" Sayfasında "Sorumluluğumuzu biliyor ve" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Sevgililer Gününde Minik Dostlarımız

sevgililer gününde hatırladığınız sevdikleriniz kadar beslediğiniz sizlerin ilgi ve sevgisine muhtaç olan minik dostlarınızıda hatırlamanız çok önemli. Unutmayın onların sizler gibi kelimeleri yok, sizler gibi isteyemez veya anlatamayabilirler ama en az sizler kadar sevgiye ve şefkate muhtaçtırlar. Bu ve benzeri birçok özel gün ülkemizde en güzel şekilde kutlanmakta, hatırlanmaktadır. Böyle günlerde onlarada içlerini ısıtacak, onları mutlu edecek çok küçük te olsa bir hediye bir ödül biraz fazla ilgi onlar için çok değerlidir.

"Haberler" Sayfasında "Sevgililer Gününde Minik Dostlarımız" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedilerde Stres Ve Sakinleştirici İlaçlar

Kedinizin sinirli veya saldırgan olmasının birçok sebebi vardır. Sinirli oldukları zaman tüy yapısında dağınıklık göze çarpar. Saldırganlık durumunda kedinin sahibini ısırması veya tırmalaması değişik nedenleri olabilir. Kedinizi sakinleştirmenin en iyi yolu aslında onunla konuşmaktır. Fakat sakinleştirmenin farklı çözümleri de vardır. Kedinizi sakinleştirmek için birçok ilaç jel, sprey, pati jeli bulunmaktadır.

"Haberler" Sayfasında "Kedilerde Stres Ve Sakinleştirici İlaçlar" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Kaşıntılarının Sebepleri

Kediniz kaşınıyor ise bunun birçok sebebi vardır. Yani bir kaşıntıyı direk bu yüzden oluyor diyemez. Kedinizin bakımına beslenmesine çok dikkat etmelisiniz. Özellikle de yavru kediler yeni doğdukları için mikrop enfeksiyon kapma riski daha büyük. Bu gibi nedenlerden dolayı da kediniz kaşınabilir. Kaşınmanın birçok nedeni vardır. Ve bu kaşıntılar yüzünden kedinizin vücudun da yaralar oluşabilir. En mantıklı çözüm hemen veterinerinize danışmanız çünkü kaşıntının asıl sebebini bulmak için çeşitli testlere ihtiyaç duyulmaktadır.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Kaşıntılarının Sebepleri" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Korkusu

Biz onları çok seviyoruz ama bazılarımız onlardan fobi haline gelecek kadar ölesiye korkuyor. “Kediden de korkulur mu hiç “ demeyin lütfen. Bu korku bazı kişilerde o kadar şiddetli bir hale  geliyor ki hayatları rutin akışında devam edemiyor. Mesela kedisi olan tanıdıklarına, akrabalarına gidemiyorlar, yeri geliyor evden çıkamıyorlar, işlerine gidemiyorlar. Sokakta kediyle karşılaşınca yollarını değiştiriyorlar.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Korkusu" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Candır Su Hayattır

Tüm canlılar için hayati önem taşıyan su vücudun temel taşıdır. Canlıların çoğunluğunun vücudunda %70 oranında bulunur. Vücutta büyük bir kısmı dolaşımda, dokularda sindirim ve boşaltım sisteminde hatta kemiklerde bulunan su dolaşım sisteminde kanın şekilli hücrelerinin taşınmasında, dokulara ve organlara suda çözünen mineral vitamin ve besin maddelerinin taşınmasında ve buralardaki artık maddelerin uzaklaştırılmasında, vücudun ısı dengesinin sağlanmasında etkin rol oynar.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Candır Su Hayattır" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Tırmığı Hastalığı

Kedilerde oyun oynamak bir başka olur. Göbüşünü açıp size teslim oldular mı hele sevimliliklerine diyecek yoktur! İyi, güzel hoş da kedilerle oynarken hatta onları severken bile o minicik ama can acıtan tırnakları yok mu? Küçücük bir tırnak nasıl da canımızı acıtır, hemen elimizi kızartır, kanatır. Peki hiç düşündünüz mü bu kedi tırmıkları her zaman masum mudur?

"Haberler" Sayfasında "Kedi Tırmığı Hastalığı" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Yorumlarınız Bizim İçin Önemli

Yorum yap parapuan kazan, yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilir ve ayrıca yorum yaparak "Hediye Çeki" için parapuan kazanabilirsiniz! Unutmadan para puanlar;
* Alışveriş yaparak
* Yorum yaparak,
* Ürün tavsiye ederek kazanılır, kazanılan para puanlar Hediye çeki oluşturma sınırını geçtiğinde sistem tarafından hesabınıza "Hediye çeki" olarak tanımlanıyorlar.

"Haberler" Sayfasında "Yorumlarınız Bizim İçin Önemli" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Petburada olarak ilk mağazamızı açtık!

10 yıla yaklaşan sektörde ki faaliyet süremizde çeşitli başarılara ve icraatlara imza atan firmamız, bu uzun süreli iş hayatında ilk mağazasını Beylikdüzü Birlik Sanayi Sitesinde açmıştır. 12.09.2015 - Cumartesi tarihinde mağaza yerimizde yapılan halka açık açılışımız ile ilk mağazamız faaliyetine başladı. Mağazamız içerisinde Web Sİtemizde (www.petburada.com) gördüğünüz birçok ürün mevcuttur. Evcil Hayvan Ürün Sektöründe uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile çalışmamıza devam eder iken mağazamızda da internet sitemizde ki uygun fiyat uygulaması ile satışlarımıza devam etmekteyiz.

"Haberler" Sayfasında "Petburada olarak ilk mağazamızı açtık!" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Kedi Nasıl Yıkanır, Kedilerde Banyo yaptırma ve yıkama

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki kedileri yıkamak çokta tavsiye edebileceğimiz bir seçenek değildir. Lakin kediniz gerçekten çok kirliyse yıkamak gerekebilir. Tabi siz yıkamasanız bile o kendi kendini 1 ya da 2 gün içinde sizin yıkayabileceğinizden daha temiz yapabilir. Ancak bu kedi sağlığı açısından kötü sonuçlara yol açabilir. Nasıl mı? Kedilerin kendilerini yalayarak temizlediğini biliyor olmalısınız. Bu içgüdüsel yalama işlemi esnasında kedinin ağzına giden pislikler ve kendi tüyleri kedinin miğdesinde topaklanma yapabilir ve o topaklanmayı dışkı olarak, kusarak ya da öksürerek çıkartacaktır. Böyle bir durumda hemen paniğe kapılmayıp bu işlemi yaptığını düşünebilirsiniz.

"Haberler" Sayfasında "Kedi Nasıl Yıkanır, Kedilerde Banyo yaptırma ve yıkama" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Köpek Yıkamanın Kolaylıkları Köpek Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli ve Köpekler Nasıl yıkanmalı

Köpek besleyenler için zor uygulamalardan biride köpek yıkamaktır. Bazı köpekler banyo yapmayı severek sahibine oldukça kolaylık sağlasa da genellikle bu durum köpekler için çekilmez bir uygulamadır. Ancak köpek sahiplerine de yağlı tüyleri olan ve pis kokan bir köpek beslemek istemezler. Ayrıca bu yıkama uygulaması köpek sağlığı açısından da önem taşımaktadır. Köpeklerin tüy dökmelerini azaltır hatta ortadan kaldırabilir.

"Haberler" Sayfasında "Köpek Yıkamanın Kolaylıkları Köpek Yıkarken Nelere Dikkat Edilmeli ve Köpekler Nasıl yıkanmalı" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Yavru kedi süt tozları ve yeni doğan kedilerde beslenme

Yavru kediler için özel üretilmiş anne sütünün içinde barındırdığı vitamin protein ve mineralleri barındıran ek gıdadır. Anneden erken ayrılan kedi yavrularının beslenmesi herkes için güç ve sıkıntılı bir süreçtir, özellikle annesini kaybetmiş daha gözleri bile açılmamış yavrularla sık karşılaşılmaktadır. Kuru kedi maması ya da konserve kedi maması vermek sakıncalıdır. Bu gıdaları sindirecek ve vücut için yaralı hale getirecek enzimler vücut tarafından üretilmemektedir

"Haberler" Sayfasında "Yavru kedi süt tozları ve yeni doğan kedilerde beslenme" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Hayvan Sahiplerinin Yasal Hakları - Apartmanda Kedi ve Köpek Bakma Hukuku

Kapalı ortamlarda hayvan besleyenlerin çok iyi bildiği durumların başında komşularının veya apartman sakinlerinin yapmış olduğu şikayetler ve bu şikayetler hakkında yapılabilecekler, yasal haklarımız ile durum bilgisi.

"Haberler" Sayfasında "Hayvan Sahiplerinin Yasal Hakları - Apartmanda Kedi ve Köpek Bakma Hukuku" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Her köpek sahibinin bilmesi gereken 20 konu

Köpekler hakkında neler biliyoruz bakalım, Bu yazımızda her köpek sahibinin veya besleyeninin bilmesi gereken 20 maddeyi sizler ile paylaşıyoruz ...

"Haberler" Sayfasında "Her köpek sahibinin bilmesi gereken 20 konu" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Bireysel ilişkiler hiç bu kadar önemli olmamıştı

Bugünün pet sahipleri az miktarda para harcayarak akıllı alışveriş yapmaya başladılar, yani artık ne hesaplıysa ona para harcamayı öğrendiler. Artık hasta sahipleri klinik muayenede yapılan testleri tedavileri dikkatle irdeliyor, ücreti soruyor ve veteriner hekimlerin açıklamaları yeterli bulmadıklarında, tedaviyi reddedebiliyorlar.

"Haberler" Sayfasında "Bireysel ilişkiler hiç bu kadar önemli olmamıştı" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Yarışmamızı 3 Milyon Kişi Gördü!

Türkiye'nin en büyük online petshop'u PetBurada, resmi Facebook sayfasında 22 Ekim 2016 günü yayınladığı aritmetik bulmacası tam 3 milyon kişiye erişti.


"Haberler" Sayfasında "Yarışmamızı 3 Milyon Kişi Gördü!" Başlıklı Haberinin Tamamına Bakmak için --> Devamı >>

Diğer Haberler >>

  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.