Adet
1.225,00 TL KDV Dahil
1.750,00 TL KDV Dahil
%30 İNDİRİMLİ
%30İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Stokta Yok
Adet
1.200,00 TL KDV Dahil
1.500,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
1

Mera Mama

  Formülünde kullanılan zengin içerikler Mera markasını dünyaca ünlü kedi ve köpek maması markası yapmıştır. Öyle ki deri ve tüy problemi yaşayan evcil hayvanların sorununu çözer nitelikte ürünler üretmektedir. Mide ve bağırsak sistemi hassas olan dostlarımızın da rahatlıkla kullanabileceği bir markadır. Mera mama doğal yollarla kalp, damar ve eklem sistemlerini de desteklemeye yardım eder. Mera kedi maması ve köpek maması Alman disiplini ile kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Mera Kedi Maması

  Mera kedi maması içeriğinde yalnızca doğal ürünler kullanır. Bu yüzden en çok tercih edilen markalardan biridir. Kediler için de üretim yaparken yaş gruplarını ve damak tatlarını göz önünde bulundurur. Mera kedi maması yavru kedilerin gelişim dönemlerinde mamaların önemini bilerek üretim yapmaktadır. Bu doğrultuda yavru kedilerin günlük ihtiyacı olan bütün besin değerlerini içeren mera yavru kedi mamasını üretmektedir. Öyle ki bu mamaların tane yapısı yetişkin kedi mamalarına göre daha küçüktür. Çünkü yavru kedilerin çeneleri ufak olduğundan onların yerken zorlanmayacağı boyutta olması mamayı yerken yardım eder. Yavru kediniz 12 ayı doldurduktan sonra yetişkin kedi grubuna girer ve beslenme ihtiyaçları da değişir. Mera yetişkin kedi maması da yine yetişkin kedilerin besin değerlerin karşılayan formülde mamalar ile sevimli dostunuzun beslenme ihtiyacını karşılar. Mera mama’nın ürettiği kedi mamalarından hindili, tavuklu, ördekli, biftekli, somon balıklı, sığır etli gibi çeşitler yalnızca bazılarıdır. Yani sizin de kedinizin asla hayır diyemeyeceği birçok lezzette mama çeşidi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak mera yaş mama, konserve mama gibi ödül mamaları da üretmektedir. Yüksek standartlarda denetimlerden geçen Mera mama, kediniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir markadır.

Mera Köpek Maması

  Alman kalitesinde üretilen Mera mama yalnızca üretildiği ülkede değil dünyanın birçok yerinde popüler hale gelen bir markadır. Kaliteli içeriği, Alman disiplini ile eşsiz lezzette formüller hazırlayan Mera mama köpekler için de üretim yapmaktadır. Tıpkı kedilerde olduğu gibi köpekler için de üretim yaparken yaş gruplarını ve damak lezzetlerini baz almaktadır. Doğadan aldığı ilhamla taze ürünler barındıran bu mamalar yavru köpeklerinizin gelişiminde önemli rol oynar. Çünkü köpeklerin yaşamlarının geri kalanındaki sağlıkları yavruluk zamanlarına bağlıdır. Yavru köpeklerin gelişiminde rol oynayan besin değerli kalite halde Mera yavru köpek mamasında da bulunur. Yetişkinliğe ulaştıklarında ise farklı besin değerlerine göre beslenmeleri gerekir. Mera mama yetişkin köpekler için de üretim yaptığından yavruluk dönemi biterken yetişkin olan mamalara geçebilirsiniz. Mera mama kedi mamalarındaki lezzetlerin aynıları köpek mamaları için de formüle etmiştir. Bu yüzden oldukça çeşitli bir ürün skalası vardır diyebiliriz. Aynı şekilde bu üretimlerine köpekler için mera yaş mamayı da eklemiştir. Üstelik kedilerden ayrı olarak mera köpek ödül bisküvisi de üretmektedir. Evcil hayvanınızın beğendiği davranışları ödüllendirirken bu ödül bisküvilerini kullanabilirsiniz. Küçük paketler alabileceğiniz gibi mera köpek mamalarını büyük boy paketlerde satın alarak da tasarruf edebilirsiniz.

Devamını Göster

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR