True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Kedi Maması 7kg
True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Kedi Maması 7kg

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Kedi Maması 7kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 689,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 551,92 TL(KDV Dahil)
68,79 TL 'den başlayan taksitlerle

True Instinct High Meat Yüksek Etli Somonlu Kedi Maması 7kg

True Instinct Feline Yüksek Etli Somon ve Ton Balığı , evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi ve tüm besinleri sağlamak için en kaliteli malzemelerle yapılan doğal bir kedi mamasıdır.

Kedilerin sahip olduğu içgüdüsel beslenmeyi tatmin eden , yüksek protein içeriği ve düşük karbonhidrat içeren bir tarifi vardır. Ayrıca, tahıl içermez .

Et ve balığa ek olarak tarifi, metabolizmayı iyileştirmek ve vücut kondisyonunu iyileştirmeye ve kas kütlesini korumaya yardımcı olmak için meyve ve sebzeler içerir .

Özellikler:

Bu kedi maması tam ve dengeli beslenme sağlar.
Mükemmel meyve ve sebzeleri bir araya getiren bir tarifi vardır.
Bileşiminde tahıl veya glüten içermez.
Sindirilebilir karbonhidrat kaynağı olarak patates, bezelye ve nohut içerir.
Et ve balıktan yüksek proteinli bir tarifi vardır.

İçindekiler: : somon * (% 29), kurutulmuş tavuk (% 28), kurutulmuş bezelye *, kurutulmuş yumurta * (% 7), bezelye unu *, hayvansal yağ * (% 4,5) (doğal tokoferollerle stabilize edilmiş), kurutulmuş ton balığı (% 4), kurutulmuş patates *, protein hidrolizatı (% 2,5), kurutulmuş hindiba kökü *, nohut *, mineral maddeler, kurutulmuş elma *, kurutulmuş havuç *, kurutulmuş domates posası *, kurutulmuş brokoli *, kurutulmuş kırmızı meyveler *, kurutulmuş yosun *, kurutulmuş kabak * ve kurutulmuş biberiye *. * Doğal içerik.


Analitik Bileşim: Protein% 40, Yağ içeriği% 21, Ham lifler% 2.0, İnorganik madde% 7.3. Besin katkı maddeleri: Vitamin A 30000 IU; D3 Vitamini 2000 IU; E Vitamini 410 mg; C vitamini 350 mg; Demir sülfat monohidrat 260 mg (Demir: 86 mg); Potasyum iyodür 1.9 mg (İyot 1.4 mg); Bakır sülfat penta hidratlı 33 mg (Bakır: 8.8 mg); Manganez sülfat monhidrate 123 mg (Manganez: 40 mg); Çinko sülfat monohidrat 240 mg (Çinko: 88 mg); Sodyum selenit 0.24 mg (Selenyum: 0.11 mg). Doğal

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
3,1 - 7,5 Kg
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler